Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Садові ножиці, секатори та лоппер

Виберіть найвищу якість та придбайте садові ножиці, секатори та лоппер з швидкою доставкою додому прямо до ваших дверей! Наш садовий магазин пропонує виключно перевірені, довговічні та універсальні моделі. Не соромтеся і подивіться, що ми можемо запропонувати!

Якщо вам потрібен міцний, міцний лопер, який буде прорізати навіть найсухіші та найсуворіші гілки, вкладіть гроші в секатор P43 FINGERLOOP Anvil, який однаково комфортний у використанні для садівників ліворуч та праворуч. Можливо, вам також знадобиться міцний підрізник з важелем Fishars P53 POWER LEVEL з ручками з армованого поліаміду. Зрізати товсті гілки буде простіше за допомогою 46-сантиметрового перемикача HOOK L70 bypass від компанії Fiskars. Його сталеві леза, покриті захисним шаром, легко оброблять гілки товщиною до 4 см! Ми рекомендуємо спеціалізовану обрізку для прищеплення чагарників та дерев більш амбітним садівникам. Цей виріб випускається із герметизуючою стрічкою. Ці засоби, безумовно, допоможуть вам виростити сильні та здорові трансплантати! Ми також пропонуємо суцільні прямі ножиці для трави, ножиці для їжі та великі, практичні та гострі садові ножиці та ножиці. Вся продукція, яку ви можете знайти в цьому відділі, виготовлена з високоякісних матеріалів. Лопатки, виготовлені з першокласної сталі, забезпечують чудову функціональність і стійкість до притуплення, в той час як пластикові ручки, посилені склопластиком, добре лягають в руки і гарантують максимальний комфорт у роботі.

Запрошуємо замовити садові ножиці, обрізки та лопатки від провідної марки Fiskars та інших постачальників професійної садової техніки. Економте завдяки завжди доступним цінам, спеціальним пропозиціям та сезонним розпродажам! Ознайомтеся з умовами безкоштовної доставки - ми можемо запевнити, що у нашому садовому магазині ви знайдете все необхідне для вашого саду. Не ставлячи під загрозу свій бюджет. Спробуйте!