Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Інший

Ласкаво просимо у відділ, який пропонує корисні садові та побутові аксесуари. Шукаєте затискачі, замки, смуги, з'єднувачі, стяжки або дроти? Ми зібрали всі ці безцінні товари в категорії Інше. Тут також можна знайти набори для ремонту та обслуговування, запчастини та різні аксесуари, що полегшують домашні, садові та будівельні роботи. Запрошуємо Вас переглянути нашу пропозицію!

У нас є чудові продукти, які дозволять вам доглядати за своїми рослинами ще простіше та ефективніше. Серед інших продуктів ми пропонуємо затискачі для рослин, краватки різних розмірів, включаючи орнаментально - жабу та богомол. Сізальний садовий шпагат, доступна натуральна рафія, біологічно розкладається шпагат з кокосового волокна - абсолютна необхідність в органічних культурах - і широкий вибір проводів саду з плоским і м’яким покриттям. Також може стати в нагоді триточковий стабілізатор дерева, який підтримує молоді та пересаджені дерева у вертикальному положенні. Не забудьте двічі перевірити аксесуари для обрізки та обрізки дерев. Пружина підрізувача Greenmill, комплект для ремонту ковзання / секатора Raco та запасна леза для лукової пилки різного розміру чекають, коли вас додадуть у кошик. Якщо ви плануєте модернізувати свою зрошувальну систему, подумайте про ефективну альтернативу садових шлангів - 50-метрова лінія «Тандем» ø16 мм для просочування шлангів. Тут у нашому магазині ви отримаєте всі необхідні аксесуари, необхідні для встановлення цього явища поливу у вашому саду - роз'єми, 90 ° лікті, затискачі та кінцеві затискачі для просочувальної лінії для просочення. Можливо, вам також знадобиться запасний шайбний набір, який дозволить швидко усунути всі несправності. Ця підкатегорія охоплює також інструменти, необхідні цілий рік для догляду за садом та садом. Більше не чекайте і замовте 3-зубчастий плоский культиватор з 120-сантиметровим валом - ідеально підходить для видалення бур’янів з важкодоступних місць, 2-зубчасті, 3-зубчасті, 4-зубчасті або навіть 5-зубчасті виделки з дерев'яними валами, ідеально для розпушування ґрунту та лопати сіна, або калини з буряка, буряка та каменю валом 100 см. Можливо, вам також знадобляться важкі вилки ERGO для догляду за квітниками та бордюрами, серп для ручного скошування або професійний сівалок Xact від Fiskars. Не дивуйтеся, ви навіть зможете замовити тачку 65/80 літрів з доставкою додому сюди! Для комфорту роботи є ще набагато більше, ніж добре розроблені та ергономічно профільовані садові інструменти. Ось чому ми пропонуємо такі зручні аксесуари, як утеплена накладка на коліна та широкий ремінь для інструментів WoodXpert Fiskars. Ці та багато інших товарів доступні в нашому інтернет-магазині за доступними цінами - набагато дешевше, ніж у садовому центрі з цегли та розчину.

Ознайомтесь з нашим широким асортиментом високоякісного садово-городнього інструменту та побутових приладдя. Купуйте товари, підписані такими шанованими брендами, як CELLFAST, Fiskars, Greenmill та Raco, без ризику переплачувати. Ми запрошуємо вас придбати на нашому ринку садових насінь!

54.09
162.00
172.82
206.18
306.36
316.36
337.09