• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Dārza instrumenti

Augstākās kvalitātes dārza instrumenti izrādās tiešs ieguldījums sakoptā, skaistā dārzā un jūsu veselībā! Mūsu piedāvājums ietver gan mazus rokas instrumentus, gan lielākas ierīces. Mēs tos esam sadalījuši šādās apakškategorijās - tuvāk apskatiet tālāk esošās sadaļas, un jūs varēsit uzreiz atrast meklēto produktu. Fiskars un CELLFAST dārza instrumentus par tik konkurētspējīgām cenām var atrast tikai mūsu veikalā. Mēs laipni aicinām jūs uz ātru ekskursiju!

Audzēt augus bez nepieciešamā aprīkojuma ir vienkārši neiespējami. Apskatiet aeratoru un kultivatoru, lāpstas un lāpstas, kā arī kapļu, holandiešu kapļu un spīļu departamentus, lai pasūtītu labākos instrumentus augu kultivēšanai, stādīšanai un kopšanai. Cita starpā jūs atradīsit parocīgus kultivatorus, masīvi pastiprinātas vienkāršās un asinātās lāpstiņas, sacietējušās vienpusējās un divpusējās kaples un kultivatora “spīles” uz garām un īsām vārpstām un rokturiem. Mūsu Sējēji, Stādītāji un Sējmašīnas ļaus jums precīzi sadalīt sēklas un stādus uz malām, savukārt Mazāki rokas instrumenti izrādīsies nepieciešami augsnes atslābināšanai un ravēšanai. Mūsu smidzinātāji palīdzēs jums cīnīties ar slimībām un kaitēkļiem. Mums ir arī modeļi, kas īpaši izstrādāti mēslojuma izkliedēšanai. Gatavojoties nākamajai sezonai, neaizmirstiet par koku un krūmu apgriešanu un apgriešanu. Mūsu funkcionālās šķēres, smalcinātāji un atzarotāji, kā arī naži (vispārējas nozīmes un potēšanai) pārvērtīs rūpes par augļu dārzu par patiesu baudu. Mūsu piedāvājumā ir arī augstas kvalitātes dārza zāģi, cirvji, asināmie un riteņu griezēji. Pēdējais palīdzēs jums pagarināt griešanas un sadalīšanas instrumentu kalpošanas laiku. Mēs iesakām tērauda 12, 16 vai 18 zaru grābekļus un vieglus lapu grābekļus, ja vēlaties, lai jūsu dārzs vienmēr būtu tīrs un sakopts. Neaizmirstiet par lieliskajām zāles pļāvēja pļaušanas līnijām. Ja jums joprojām rodas jautājums, ko vēl mēs jums varētu piedāvāt, vienkārši noklikšķiniet uz interesējošās apakškategorijas nosaukuma un uzmanīgi izpētiet tās saturu. Visus meklētos aksesuārus atradīsit vienā veikalā!

Izmantojiet CELLFAST, Fiskars, Kard, Substral dārza instrumentu, kā arī citu vadošo zīmolu piegādāto konkurences cenu priekšrocības. Ietaupiet laiku, pūles un naudu, iepērkoties tiešsaistē - veiciet pasūtījumu un gaidiet piegādi. Pārējais ir mūsu darbs. Dārza sēklu tirgus laipni aicina jūs iepirkšanās ekskursijā ar gandarījuma garantiju.

Blusu lēkšana - Greenmill - -10%
1.34 1.49
Akcijabeidzas
O veida gredzens spiediena smidzinātāja rokturim - 16 x 2 mm - Kwazar - -10%
2.33 2.59
Akcijabeidzas
Viena asmens zāļu šķēres - baltas - -10%
2.67 2.97
Akcijabeidzas
Skāba maize - kvieši ar raugu - 23 g - -10%
2.72 3.03
Akcijabeidzas
-10%
2.73 3.03
Akcijabeidzas
PVC lente dārza skavotājam - -10%
2.86 3.18
Akcijabeidzas
-10%
2.87 3.19
Akcijabeidzas
-10%
2.92 3.24
Akcijabeidzas
-10%
3.13 3.48
Akcijabeidzas
3.16 3.51
Akcijabeidzas
Trapecveida O-gredzens spiediena smidzinātājiem - Kwazar - -10%
3.36 3.74
Akcijabeidzas
Skābā maize - rudzi ar raugu un iesalu - 23 g - -10%
3.53 3.93
Akcijabeidzas