Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Сокири

Багата пропозиція наших садівничих інструментів включає звичайно сокири різного розміру, від невеликих легких інструментів, які ідеально підходять для невеликих будівельних та прибиральних робіт, до сильних колунів, що найкраще підходять для рубок деревини. Ознайомтеся з нашою підбіркою і переконайтеся, що вам не доведеться витрачати статки на сокиру високого класу!

Якщо вам потрібна легка сокира загального призначення для садового та побутового використання, вкладіть у універсальну сокиру ERGO 0,6 кг / 26 см від CELLFAST. Якщо вас зацікавила більша модель, перегляньте універсальну сокиру ERGO 1,1 кг / 43 см або 1,6 кг / 61,5 см. Лезо, виготовлене з індукційної загартованої сталі, і ручка, посилена скловолокном, гарантують ефективну та безпечну роботу. Якщо ви посадите падіння дерева або рубаєте дрова, надміцна сокира для розщеплення ERGO - 1,2 кг / 45 см від CELLFAST та більші моделі з тієї ж лінійки продуктів (1,6 кг / 61,5 см, 2,5 кг / 64 см і 2,7 кг / 93 см). Погляньте на наші розбивні осі Fiskars, доступні в розмірах від M до XL. Найбільші з них призначені для рубання стовбурів діаметром понад 30 див. Вони міцні, довговічні і не зношуються навіть після використання важких режимів. Всі садово-городні інструменти, які ми пропонуємо, - це оригінальна продукція від відомих, провідних на ринку брендів, які присутні на ринку роками. Ви можете придбати преміум якості лише в нашому магазині.

Замовляйте осі Fiskars та CELLFAST за конкурентними цінами з безкоштовною доставкою додому. І завжди пам’ятайте, що якісні садові інструменти - це вигідна інвестиція у ваш комфорт роботи, здоров'я та безпеку. Ви знайдете такі інструменти в нашому інтернет-магазині, не піддаючи домашній бюджет на ризик. Спробуйте нас!