• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Aiatööriistad

Kvaliteetsed aiatööriistad osutuvad otseseks investeeringuks hooldatud, kaunisse aeda ja teie tervisesse! Meie pakkumine hõlmab nii väikeseid käsitööriistu kui ka suuremaid seadmeid. Jagasime need järgmisteks alamkategooriateks - uurige lähemalt allolevaid jaotisi ja saate koheselt leida soovitud toote. Sellise konkurentsivõimelise hinnaga Fiskarsi ja CELLFASTi aiatööriistu leiate eranditult meie poest. Kutsume teid kiirele ringkäigule!

Taimede kasvatamine ilma vajaliku varustuseta on lihtsalt võimatu. Tutvuge aeraatorite ja kultivaatorite, labidate ja kühvelduste, samuti kaablite, Hollandi kaabutite ja küüniste osakondadega, et tellida parimad tööriistad taimede kasvatamiseks, istutamiseks ja hooldamiseks. Muu hulgas leiate käepäraseid kultivatoreid, tugevalt tugevdatud lihtsaid ja teritatud labidasid, karastatud ühe- ja kahepoolsed kõplad ning kultivaatori “küünised” pikkadel ja lühikestel võllidel ja käepidemetel. Meie Külvikud, istutus- ja võsundid võimaldavad teil seemneid ja seemikuid piiridel täpselt jaotada, samas kui väiksemad käsitööriistad on vajalikud mulla kobestamiseks ja umbrohutõrjeks. Meie pihustid aitavad teil võidelda haiguste ja kahjuritega. Meil on ka mudeleid, mis on loodud spetsiaalselt väetise laotamiseks. Ärge unustage tulevaks hooajaks ettevalmistamise ajal puude ja põõsaste kärpimise ja pügamise vajadust. Meie funktsionaalsed käärid, pügajad ja oksad, aga ka noad (üldotstarbelised ja pookimismasinad) muudavad viljapuuaia eest hoolitsemise tõeliseks naudinguks. Meie pakkumises on saadaval ka kvaliteetseid aiasaed, kirvesid, teritajaid ja rattaid. Viimane aitab teil pikendada teie lõike- ja tükeldamisriistade eluiga. Soovitame terasest 12-, 16- või 18-harulisi ja kergeid lehtvahendeid, kui soovite oma aeda kogu aeg korras hoida. Ärge unustage rohutrimmerite suurepäraseid niitmisliine. Kui ikkagi arvate, mida veel võiksime teile pakkuda, klõpsake lihtsalt huvitava alamkategooria nime ja uurige hoolikalt selle sisu. Kõiki otsitavaid tarvikuid leiate ühest poest!

Kasutage ära CELLFASTi, Fiskarsi, Kardi, Substrali aiatööriistade, aga ka teiste juhtivate kaubamärkide tarnitud konkurentsivõimelisi hindu. Säästke veebis ostes aega, vaeva ja raha - tehke tellimus ja oodake kohaletoimetamist. Ülejäänud on meie töö. Aiaseemne turg kutsub lahkesti rahulolu-garantiiga ostureisile.

Kirpude hüpe - Greenmill - -10%
1.34 1.49
Varupesuri komplekt - 8 tk - -10%
1.69 1.88
Ühe teraga ürdikäärid - laimirohelised - -10%
2.67 2.97
Ühe teraga ürdikäärid - valged - -10%
2.67 2.97
Väikesed taimeklambrid, lipsud - 12 tk - -10%
2.70 3.00
PVC-lint aia klammerdaja jaoks - -10%
2.86 3.18
Kellu, mini-labidas - teeb - -10%
2.90 3.23
-10%
3.13 3.48
-10%
3.33 3.70
Hapukoor leib - rukis pärmi ja linnasega - 23 g - -10%
3.47 3.85