Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Косити лінії

Лінії для скошування, наявні в нашому садовому магазині, радують чудовою довговічністю та неперевершеним співвідношенням ціна та якість. Ви придбаєте їх за доступною доставкою додому тут - все, що вам потрібно зробити, це вибрати правильний розмір і додати товар у кошик. Це не могло бути легше!

Якщо ви хочете рідше міняти лінію косіння, Квадратна 3-мм триммерна трава - 15 м відповідає вашим вимогам. Ви можете використовувати його з приводом для горіння та електричними тримерами для трави. Ми також пропонуємо 2,4-мм квадратну косину лінію та круглу 3-мм косильну лінію в 10-метрових пакетах. Наші косильні лінії для обрізки трави, що працюють на горінні, є міцними, гострими та еластичними. Вони не зношуються навіть при обрізанні бур’янів з обрізними стеблами. Ці продукти завжди забезпечують ефективне, чисте, швидке різання. Для того, щоб надати вам професійну якість, вся продукція, наявна тут, у нашому садовому магазині походить від відомих партнерів, з якими ми співпрацюємо роками. Замовляйте чудові косильні лінії за цінами, які кожен може собі дозволити!

Ми постійно розширюємо асортимент відповідно до побажань та запитів наших клієнтів. Будьте в курсі наших останніх пропозицій, щоб дізнатися про новачків у відділі садового інструменту. Скористайтеся спеціальними пропозиціями, розпродажами та знижками для постійних клієнтів. Догляд за вашим садом стане простішим, дешевшим та задоволенням нашою продукцією - подивіться самі!