• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Lilleistikud

Lilleistikud, need dekoratiivmahutid, mis on mõeldud ennekõike õistaimede kasvatamiseks rõdudel ja kodus, võimaldavad teil taimede ilu paljastada veelgi atraktiivsemal viisil kui tavalised potid. Aiaseemne turg esitleb laia valikut lilleistikuid taskukohaste hindadega. Vaadake pilte meie taimekonteineritest ja värskendage oma sise- ja rõdukorraldust kuluefektiivsel viisil!

Kas olete kunagi mõelnud, milline peaks olema ideaalne lilleistik? Seda tüüpi pott peaks esiteks pakkuma piisavalt ruumi suurepäraste lillekompositsioonide jaoks. 19 x 56 cm pikkune lilleseade „Begonia” võib hõlpsalt majutada mitmeid petuunia-, geranium-, coleus- või begooniasorte, mis moodustaksid silmapaistva, ainulaadse värviplahvatuse. Samuti leiate Begonia istutusmasina jaoks funktsionaalse metallihoidja, mis võimaldab teil konteineri ohutult ja mugavalt rõdupiirdele paigaldada. Kas otsite suurt iseseisvat lilleistikut? Soovitame istutusmasinat Werbena, millel on rotangist või peitel muster. See sobib suurepäraselt rohkesti õitsevate taimede kasvatamiseks, millel on järelhaavad, dekoratiivsed heintaimed ja nende lehestikuga pimestavad liigid - teie kujutlusvõime on piir! Kui peaksite otsima midagi veelgi keerukamat, võite leida huvitava lilleseadete kaskaadide istutamise istandiku „Gracja“, mis meenutab ... antiikset purskkaevu.

Meie veebipoes pakutav aiapood pakub maitsvates, universaalsetes värvitoonides lilleistikuid: valget, kreemikasvalget, erinevat tooni terrakota, mokka-pruuni ja musta. Need pakuvad mitmevärviliste lillede jaoks elegantset tausta ja neid saab hõlpsasti teiste sisekujundustega ühendada. Ärge kartke - kasutage lilleistikute spetsiaalseid hindu, mida saab kasutada kodus, terrassil või rõdul. Teie taimed võivad veelgi paremad välja näha - investeerige nende ilu väärilisse keskkonda, istuge maha ja nautige tulemusi. Oleme kohal, et aidata teid kõigis teie aiandusalastes jõupingutustes!