• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Lilleistikud

Lilleistikud on dekoratiivsed anumad, mis on peamiselt mõeldud õistaimede eksponeerimiseks rõdudel ja kodudes, esitledes taimi tavapärastest potidest atraktiivsemalt. Garden Seeds Market pakub laia valikut Lilleistikuid taskukohaste hindadega. Vaadake meie taimeanumate pilte ja värskendage oma sise- ja rõdukujundusi soodsalt!

Olete kunagi mõelnud, milline peaks olema ideaalne lilleistik? Esiteks peaks see pakkuma piisavalt ruumi suurepäraste lillekompositsioonide jaoks. Näiteks 19 x 56 cm suurune “Begonia” lilleistik mahutab kergesti mitu petuunia, pelargooniumi, coleus’i või begoonia sorti, luues muljetavaldava, unikaalse värvide plahvatuse. “Begonia” istikule on saadaval ka funktsionaalne metallist hoidja, mis võimaldab teil anumat turvaliselt ja mugavalt rõdupiirde külge kinnitada. Kui otsite suurt, iseseisvat lilleistikut, soovitame “Werbena” istikut, mille pinnal on kas rotangist või nikerdamise muster. See on ideaalne lopsakalt õitsvate taimede, rippuvate võrsetega taimede, dekoratiivsete rohttaimede ja lehtede poolest silmapaistvate liikide kasvatamiseks – ainus piir on teie kujutlusvõime! Kui otsite midagi veelgi keerukamat, võib teid huvitada “Gracja” lilleistik kaskaadsete lilleseadete jaoks, mis meenutab... antiikset purskkaevu.

Meie veebipõhine aianduskauplus pakub Lilleistikuid stiilsetes, universaalsetes värvides: valge, kreemjasvalge, erinevates terrakota toonides, moka-pruun ja must. Need värvid mitte ainult ei täienda mitmevärvilisi lilli, vaid sobivad ka suurepäraselt teiste sisekujunduselementidega. Ärge kõhelge! Kasutage ära erihindu Lilleistikutele, mida saab kasutada nii kodus, terrassil kui ka rõdul. Teie taimed võivad välja näha veelgi paremad – investeerige keskkonda, mida nende ilu väärivad. Lõõgastuge ja nautige kauneid tulemusi, Garden Seeds Market on siin, et toetada teie aiandusalaseid püüdlusi!