• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Ziedu stādītāji

Ziedu podi ir dekoratīvi trauki, kas galvenokārt paredzēti ziedošu augu izstādīšanai balkonos un mājās, piedāvājot iespēju izcelt augu skaistumu daudz pievilcīgāk nekā parastās podi. Garden Seeds Market piedāvā plašu Ziedu podu klāstu par pieņemamām cenām. Apskatiet mūsu augu trauku attēlus un atsvaidziniet savus interjera un balkona dekorācijas izdevīgi!

Vai jūs kādreiz esat pārdomājuši, kādam vajadzētu būt ideālam ziedu podam? Pirmkārt un galvenokārt, šādam podam vajadzētu piedāvāt pietiekami daudz vietas lieliskām ziedu kompozīcijām. Piemēram, 19 x 56 cm liels “Begonia” ziedu pods var viegli ietilpināt dažādas petūniju, ģerāniju, koleusu vai begoniju šķirnes, radot iespaidīgu, unikālu krāsu sprādzienu. “Begonia” podam ir arī funkcionalitāte, piedāvājot metāla turētāju, kas ļauj droši un ērti piestiprināt podu pie balkona margas. Meklējat lielu, atsevišķu ziedu podu? Mēs iesakām “Werbena” podu ar rotangu vai izkalto rakstu uz virsmas. Tas ir ideāli piemērots augiem, kuriem ir bagātīgi ziedi un karogoti stiebri, dekoratīvām zālēm un sugām, kas pārsteidz ar savu lapu krāšņumu – jūsu iztēle ir robeža! Ja meklējat kaut ko vēl rafinētāku, jums varētu patikt “Gracja” pods kaskādes ziedu kompozīcijām, kas atgādina... antīku strūklaku.

Mūsu tiešsaistes dārza veikals piedāvā Ziedu podus elegantos, universālos toņos: balts, krēmkrāsas, dažādi terakotas toņi, moka brūns un melns. Tie nodrošina elegantu fonu daudzkrāsainiem ziediem un viegli saskan ar citiem interjera dekoriem. Nevilcinieties – izmantojiet īpašās cenas Ziedu podiem, kurus var izmantot mājās, terasē vai balkonā. Jūsu augi var izskatīties vēl labāk – ieguldiet vidē, kuru to skaistums pelna, atpūtieties un baudiet rezultātus. Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums visos jūsu dārzkopības centienos!