• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Gėlių sodinukai

Gėlių sodinukai, šie dekoratyviniai indai, skirti pirmiausia žydintiems augalams auginti balkonuose ir namuose, leidžia dar geriau parodyti augalų grožį nei standartiniai vazonai. Šiuo metu sodo sėklų rinkoje pateikiamas platus gėlių sodinukų pasirinkimas už prieinamą kainą. Peržiūrėkite mūsų augalų konteinerių vaizdus ir ekonomiškai atnaujinkite savo interjero ir balkono įrengimus!

Ar kada pagalvojote, koks turėtų būti idealus gėlių sodinukas? Tokio tipo puode pirmiausia turėtų būti pakankamai erdvės nuostabioms gėlių kompozicijoms. 19 x 56 cm dydžio „Begonia“ gėlių plantacijoje galima lengvai pasodinti keletą petunijų, pelargonijų, coleus ar begonijų veislių, kurios sukeltų nepaprastą, nepakartojamą spalvų sprogimą. Taip pat rasite funkcinį metalinį laikiklį „Begonia“ sėjamąjai, kuris leis saugiai ir patogiai montuoti konteinerį ant balkono turėklų. Ieškai didelio, savarankiško gėlių sodintojo? Rekomenduojame „Werbena“ sėjamąją su rotango arba nukirstu piešiniu ant paviršiaus. Tai puikiai tinka auginti gausiai žydinčius augalus, turinčius užpakalinius ūglius, dekoratyvines žoles ir rūšis, kurios apakina savo lapiją - jūsų vaizduotė yra riba! Jei ieškote ko nors sudėtingesnio, jums gali pasirodyti įdomus „Gracja“ plantacija kaskadinėms gėlių kompozicijoms, primenančioms ... senovinį fontaną.

Mūsų internetinėje sodo parduotuvėje galima rasti skoningų, universalių gėlių sodinukų: balta, kreminė-balta, skirtingų terakotos, mocha-rudos ir juodos spalvų. Jie suteikia elegantišką įvairių spalvų gėlių foną ir gali būti lengvai pritaikomi prie kitų interjero dekoracijų. Nedvejodami - pasinaudokite specialiomis gėlių sodinukų kainomis, kurias galite naudoti namuose, terasoje ar balkone. Jūsų augalai gali atrodyti dar geriau - investuokite į jų grožio vertą aplinką, atsisėskite ir mėgaukitės rezultatais. Mes esame tam, kad padėtume jums visose jūsų daržo srityse!