• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Gėlių sodinukai

Gėlių sodinukai yra dekoratyviniai konteineriai, skirti pirmiausia rodyti žydinčias augalas ant balkonų ir namuose, pristatant augalus patrauklesniu būdu nei įprasti puodai. Garden Seeds Market siūlo platų Gėlių sodinukų pasirinkimą už prieinamą kainą. Naršykite mūsų augalų konteinerių nuotraukas ir atnaujinkite savo interjero bei balkono dekoracijas ekonomiškai!

Ar kada nors galvojote, koks turėtų būti idealus gėlių sodinukas? Pirmiausia, tokiam puodui reikia pakankamai vietos nuostabioms gėlių kompozicijoms sukurti. Pavyzdžiui, 19 x 56 cm „Begonia“ gėlių sodinukas gali lengvai talpinti įvairias petunijų, geraniumų, koleusų ar begonijų veisles, sukurdamas nuostabų, unikalų spalvų sprogimą. „Begonia“ sodinukui taip pat yra funkcionalus metalinis laikiklis, leidžiantis saugiai ir patogiai tvirtinti konteinerį prie balkono turėklų. Ieškote didelio, atskiro gėlių sodinuko? Rekomenduojame „Werbena“ sodinuką su ratano arba iškalto paviršiaus raštu. Jis puikiai tinka auginant gausiai žydinčias augalas su pakabinamais ūgliais, dekoratyvines žoles ir rūšis, kurios džiugina savo lapais – tik jūsų vaizduotė riboja! Jei ieškote kažko dar rafinuotesnio, galbūt jus sudomins „Gracja“ sodinukas kaskadinėms gėlių kompozicijoms, primenantis... antikinį fontaną.

Mūsų internetinė sodininkystės parduotuvė siūlo Gėlių sodinukus stilingose, universaliose spalvose: baltos, kremo, įvairių terakotos atspalvių, mokos rudos ir juodos. Jos suteikia elegantišką foną daugiaspalvėms gėlėms ir lengvai derinasi su kitais interjero dekoracijos elementais. Nedvejokite – pasinaudokite ypatingomis Gėlių sodinukų kainomis, kurie gali būti naudojami namuose, terasoje ar balkone. Jūsų augalai gali atrodyti dar gražiau – investuokite į aplinką, kurią jie nusipelno, atsipalaiduokite ir mėgaukitės rezultatais. Mes čia, kad padėtume jums visose jūsų sodininkystės pastangose!