Peynircilik ve fırıncılık

Peynir yapımı ve fırıncılık, zevki diğerleriyle hiç olmadığı kadar pratiklikle birleştiren büyük bir hobidir. Tadı ve aroması ile zevkli olan ve bizden sadece biraz yardım alarak suni katkılardan arındırılmış, ev yapımı peynir ve yoğurtları kolayca üretebilirsiniz. Bu gerçekten çok kolay!

Mağazamızda yüksek kalitede, yeniden kullanılabilir Cheesecloths sunuyoruz. Üretmek istediğiniz peynir türüne bağlı olarak, Tülbent - Klinek - 45 cm, Tülbent - Salam - 65x14 cm veya Dikdörtgen tülbent - 90x100 cm. Peynir kalıpları (formları) alışveriş listenizdeki bir sonraki öğe olmalıdır. Onlar sayesinde süt ürünleriniz gerçekten ağız sulandıracak. Maya mayası ve her çeşit yumuşak peynir için kalıplar sunuyoruz. 1500 gr peynir için dikdörtgen peynir kalıbı, 1000 gr peynir için yuvarlak peynir kalıbı ve 80 gr kalp şeklindeki peynir kalıbı mağazamızda sizi bekliyor. Ev yapımı yoğurt yapmak için kaplarımızı almayı da düşünmelisiniz! Hiçbir profesyonel cheesemaker, peynir presi olmadan ilerleme kaydedemedi. Böyle bir cihazı mağazamızda çok uygun bir fiyata satın alabilirsiniz. Mevcut tüm modellere göz atın - açıklamaları tam teknik özellikleri içermektedir. Sipariş vermeden önce, Diğer peynir yapım aksesuarları ile ilgili bölümü ziyaret ettiğinizden emin olun. Özel peynir baharat karışımları, kalsiyum klorür veya sıvı mikrobik peynir mayası ve kırmızı peynir balmumu gibi peynir kalitesini arttırıcı hammaddeler burada bulunmaktadır. Çok rekabetçi fiyatlarla!

Evde peynir ve yoğurt üretimi zor değildir ve çok fazla neşe ve memnuniyet getirir. Ürünlerimize göz atın, ücretsiz eve teslimat ile alışveriş yapın ve peynir yapımı ve mangalın sizin için ideal hobi olduğunu kendiniz görün!