• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Juustu valmistamine ja meiereide valmistamine

Juustu valmistamine ja piimandus on haarav hobi, mis ühendab täiuslikult naudingu praktilisusega. Vaid veidi juhendamist meilt ja saate hõlpsasti valmistada kodust juustu ja jogurtit, mis mitte ainult ei rõõmusta maitsemeeli oma maitse ja aroomiga, vaid on ka vabad kunstlikest lisaainetest. Ja uskuge meid, see on lihtsam, kui te arvate!

Me esitleme uhkusega meie kvaliteetseid ja korduvkasutatavaid juusturätikuid. Olenevalt sellest, millist juustu varianti soovite valmistada, saate valida Juusturätik - Klinek - 45 cm, Juusturätik - Salami - 65x14 cm või Ristkülikukujuline juusturätik - 90x100 cm. Teie nimekirjas peaks järgmisena olema meie juustuvormid, mis muudavad teie piimatooted vastupandamatult ahvatlevaks. Meil on vorme sobivaid juustudele, mis põhinevad laabiga, samuti erinevatele pehmetele juustudele. Valikud nagu Ristkülikukujuline juustuvorm 1500 g juustule, Ümmargune juustuvorm 1000 g juustule ja armas 80 g Südamekujuline juustuvorm on kõik valmis teie ülevaatamiseks. Ja kui olete jogurti huviline, ärge unustage vaadata meie kodujuustu konteinereid! Ükski juustu valmistamise reis ei ole täielik ilma juustupressita. Sirvige meie kollektsiooni ja leidke üks suurepärase hinnaga. Iga mudeli kohta on saadaval üksikasjalikud tehnilised kirjeldused. Enne oma tellimuse kinnitamist uurige ka meie jaemüügi sektsiooni teiste juustu valmistamise tarvikute kohta. Alates erilistest juustumaitseainete segudest kuni kvaliteeti parandavate koostisosadeni, nagu kaltsiumkloriid või vedel mikroobne laap, kuni säravpunase juustuvahani - meil on kõik olemas ja väga konkurentsivõimeliste hindadega!

Kodu juustu ja jogurti valmistamise teekonna alustamine pole mitte ainult rahuldust pakkuv, vaid ka lihtne. Tutvuge meie tootevalikuga, nautige tasuta kohaletoimetamist ja avastage ise, miks juustu valmistamine ja piimandus võivad olla teile ideaalne hobi!