• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Sūrio gaminimas ir pieninimas

Sūrio gamyba ir pieno produktų gamyba yra patrauklus pomėgis, kuris puikiai derina malonumą su praktiškumu. Su tik šiek tiek mūsų pagalbos, lengvai galite gaminti naminius sūrius ir jogurtus, kurie ne tik nudžiugins skonį ir aromatu, bet taip pat bus be dirbtinių priedų. Ir tikėkite mūsų žodžiais, tai paprasčiau nei galvojate!

Su didžiuliu pasididžiavimu pristatome mūsų aukštos kokybės, daugkartinio naudojimo sūrio drobes. Priimant sprendimą, kokią sūrio variantą norite gaminti, galite pasirinkti iš Šereliai - Klinek - 45 cm, Šereliai - Salami - 65x14 cm arba Stačiakampė šereliai - 90x100 cm. Jūsų sąraše kitu žingsniu turėtų būti mūsų sūrio formos, kurios padarys jūsų pieno delikateses nepakeliamai viliojančiomis. Mes turime formas, tinkančias sūriams su renetu, taip pat įvairiems minkštiems sūriams. Pasirinkimai, toki kaip Stačiakampė sūrio forma skirta 1500 g sūrio, Apvali sūrio forma skirta 1000 g sūrio ir žavinga 80 g Širdies formos sūrio forma, visi paruošti jūsų patikrinimui. O jei esate jogurto mylėtojas, nepamirškite pažiūrėti į mūsų naminiams jogurtams skirtus konteinerius! Jokia sūrio gamybos kelionė nebūtų kompleta be sūrio spaustuvo. Naršykite mūsų kolekciją ir rasite vieną puikia kaina. Kiekvienam modeliui pateikiamos išsami techninės specifikacijos. Ir prieš patvirtindami savo užsakymą, nepraleiskite galimybės aplankyti mūsų skyrių, skirtą kitoms sūrio gamybos priemonėms. Nuo specialių sūrio prieskonių mišinių iki kokybės gerinančių ingredientų, tokio kaip kalcio chloridas arba skystas mikrobinis renetas, iki ryškiai raudono sūrio vaško, turime viską - ir tai labai konkurencingomis kainomis!

Pradėti namų gamybos sūrio ir jogurto kelionę nėra tik apdovanojimas, bet ir paprasta. Naršykite mūsų produktų asortimentą, mėgaukitės nemokamu pristatymu namo ir patys atraskite, kodėl sūrio gamyba ir pieno produktų gamyba gali būti puiki pomėgis jums!