• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Siera gatavošana un piena pārstrāde

Siera ražošana un piena produktu ražošana ir aizraujoša hobija, kas lieliski apvieno prieku ar praktiskumu. Ar tik pavisam mazliet vadības no mums, jūs varat viegli izveidot mājas gatavotu sieru un jogurtu, kas ne tik iepriecinās jūsu gaumes pumpurus ar tās garšu un aromātu, bet arī būs bez mākslīgajiem piedevām. Un uzticieties mums, tas ir vienkāršāk, nekā jūs domājat!

Mēs ar lepnumu piedāvājam mūsu augstas kvalitātes, atkārtoti lietojamas sieru lupatas. Atkarībā no siera varianta, ko vēlaties pagatavot, izvēlieties starp Sieru lupata - Klinek - 45 cm, Sieru lupata - Salami - 65x14 cm vai Taisnstūra sieru lupata - 90x100 cm. Jūsu sarakstā vajadzētu būt arī mūsu siera veidnēm, kas padarīs jūsu piena delikateses nevairojami vilinošas. Mums ir veidnes piemērotas sieriem ar labām garšvielām, kā arī dažādiem mīkstiem sieriem. Iespējas, piemēram, Taisnstūra siera veidne 1500 g sieram, Apļveida siera veidne 1000 g sieram un pievilcīgā 80 g Sirds formas siera veidne - visas ir gatavas jūsu izskatīšanai. Un, ja jūs esat jogurta entuziasts, neaizmirstiet aplūkot mūsu konteinerus mājas gatavotam jogurtam! Nav neviena siera ražošanas ceļojuma bez siera preses. Pārlūkojiet mūsu kolekciju un atradīsiet to par fantastisku cenu. Katram modelim ir pieejamas detalizētas tehniskās specifikācijas. Pirms apstiprināt savu pasūtījumu, iepazīstieties arī ar mūsu sadaļu par citiem siera ražošanas piederumiem. No īpašiem sieru garšvielu maisījumiem līdz kvalitatīviem uzlabojošiem komponentiem, piemēram, kalcija hlorīdam vai šķidrajam mikrobiālajam renetam, līdz dzīvīgi sarkaniem siera vaskiem - mums ir viss - un tas par ļoti konkurences spējīgām cenām!

Doties ceļojumā uz mājas gatavotā siera un jogurta ražošanu nav tikai apbalvojoši, bet arī vienkārši. Iegrimiet mūsu produktu klātienē, izbaudiet bezmaksas piegādi uz mājām un paši atklājiet, kāpēc siera ražošana un piena produktu ražošana var būt lieliska hobija jums!