Yağmurlama

Sprinkler sulama çimlerinde, geniş, yoğun kaplanmış kenarlarda, meyve yamaları ve sebze yataklarında mutlaka gerekli olduğunu kanıtladı. Katı ve verimli fıskiyeleri mağazamızda uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Lütfen aşağıdaki kategorideki ürünlerin tam listesini bulun - istediğiniz zaman göz atmaktan çekinmeyin!

Genellikle küçük bahçelerin sahipleri tarafından seçilen popüler ve uygun fiyatlı çözüm, hortum uçlarına monte edilmiş sprinklerlerdir. Simple CELLFAST nozulunu son derece rekabetçi bir fiyata veya çok işlevli DUŞ CELLFAST püskürtme tabancasına sipariş edin. Mağazamızda bulunan modeller, çiçekler gibi çoğu hassas bitki için nazik sisten, büyük çalılıklara yeterli miktarda su sağlayacak güçlü akıma kadar su akışını ayarlamanıza olanak tanır. Sabit cihazlar arıyorsanız, geniş bir ürün yelpazesi bulacaksınız: uygun fiyatlı, ancak dayanıklı bir KLIF döner fıskiyeli çividen başlayarak, geniş bir çalışma aralığına sahip MULTICLICK statik fıskiyesine, bir stantlı daha büyük bir TWISTER dönen darbeli fıskiye ile ve beş çalışma modu. 7,5 - 15 m'lik SPRING koparma-damla damlatıcı hortumunu, daha büyük sebze yatakları ve çimenler için tavsiye ediyoruz, çünkü hortumun tüm uzunluğu boyunca eşit ve tam sulamayı garanti eden eşit miktarda delik dağıttı. EXPERT alanı, sprinkleri sık sık hareket ettirmenize gerek kalmadan kısa sürede büyük bir alanı sulamanızı sağlayan modern bir cihaz olan darbeli fıskiye de bu kategoriden popüler ürünlere aittir.

Tereddüt etmeyin, bir göz atın, bahçeniz için ideal bir sulama sistemi tıklayın ve sipariş edin. Posta siparişi başına üstün kaliteli CELLFAST fıskiyeleri sunuyoruz. Doğrudan kapınıza uygun fiyatlar ve hızlı teslimat sunuyoruz. Teklifimizden yararlanın - bu gerçekten karşılığını verir!