Bahçe hortumları

Bahçe hortumları zorunlu bahçe ekipmanlarına aittir. Sorun şu ki, uygun bir fiyata bir bahçe hortumunu nereden bulabilir ve satın alabilirsiniz? Cevabı zaten buldunuz - çevrimiçi mağazamızda!

Seçim işleminin ilk aşaması, bahçe hortumunun en uygun çapını ve istenen uzunluğunu seçmektir. 1/2 '', 3/4 '' ve 5/8 '' hortumlar sunuyoruz - çap ne kadar büyükse, su basıncı o kadar güçlü olur. Bu nedenle, tüm geniş alanlar ve bahçeler için 3/4 '' ve 5/8 '' hortum öneririz. Bahçeniz oldukça küçükse, 1/2 '' çapında, 15 m veya 20 m uzunluğunda bir hortum seçin. Endişelenmeyin, teklifimizde 30 m veya 50 m uzunluğundaki bahçe hortumlarını da bulacaksınız - işinizi mümkün olduğu kadar kolaylaştırmaya çalışıyoruz, bu nedenle çok çeşitli modeller ve boyutlar sunuyoruz. Uygun maliyetli alışverişe değer verseniz bile kaliteden ödün vermeniz gerekmez. Çok amaçlı, evrensel ECONOMIC CELLFAST bahçe hortumu veya hafif ECOLIGHT CELLFAST bahçe hortumu seçin. Üç katmanlı yapı ve çok çeşitli sıcaklıklara karşı yüksek direnç sayesinde, burada sunulan modeller size yıllar boyu güvenilir ve uzun bir süre boyunca hizmet edecektir. Ayrıca, yosun gelişimini desteklemeyen elastik, sağlam, UV ışınlarına dayanıklı, mükemmel bir PLUS CELLFAST bahçe hortumu tavsiye ediyoruz! Hazır setlerimizi göz önünde bulundurun - ECONOMIC bahçe hortumunu bir dizi konnektör ile pir mağazasında gülünç bir fiyata bulacaksınız! Peki ya bir snip-n-damla su emici hat kurmaktan ne haber? DRIP bahçe dikme hortumu ile düşük maliyetli ve verimli su damlatması damla sulama mümkün olabilir. Kanıtlanmış bir çim yağmurlama sistemine de ihtiyacınız olabileceğini düşünüyoruz. SPRING snip-n-damla sulandırıcı hortumunu seçin! Çevrimiçi mağazamız, size bahçeyi hasardan koruyan Bahçe hortumu kılavuzu ve garajda daha fazla saklama imkanı sağlayan ve garajda değerli alan tasarrufu sağlayan pratik Bahçe hortumu askısı gibi kullanışlı aksesuarlar sağlayacaktır. Daha uzun modeller için bazı aksesuarlara mı ihtiyacınız var? Kesinlikle ALUPLUS CELLFAST bahçe hortumu portatif makarasını satın almalısınız - bu nispeten ucuz ve sağlam ürün, uzun ve ince bir hortumu bile sarmanızı sağlar. Mağazamızda mevcut olan tüm bahçe hortumları ünlü üreticilerden gelmekte ve uzun süreli, sorunsuz kullanımı garanti eden yüksek direnç ve dayanıklılıkla öne çıkmaktadır. Bugün hala teklifimize göz atın!

Ekonomik ve etkili bahçe sulamasını mümkün kılıyoruz. Hızlı eve teslim ile, fazla ödemesiz yüksek kaliteli bahçe hortumları sipariş edin. Başka hiçbir yerde daha geniş bir seçim bulamazsınız - kendiniz görün!