Hızlı bağlantılar ve hortum uçları

"

Hızlı bağlantılar ve hortum uçları, tüm sulama sistemlerinin olmazsa olmaz parçalarıdır. Mağazamızda bulunan hızlı bağlantı elemanları ve hortum uçları, mekanik hasara, yüksek su basıncına ve çok çeşitli sıcaklıklara dayanıklı birinci sınıf plastikten imal edilmiştir. İş parçacığı (kavşak) kullanım yöntemini belirler - ürünlere göz atın ve hangilerine ihtiyacınız olduğunu görün.

1/2 '', 3/4 '' erkek bağlantılı dişliler ve 1/2 '', 3/4 '' ve 1 '' dişi bağlantılar içeren dişliler için geniş bir bağlantı yelpazesi sunuyoruz. Herhangi bir hortumu her musluğa bağlamanıza izin verir. Hızlı konektörleri bir araya getirmek için 2 yönlü veya 3 yönlü konektöre ihtiyacınız var mı? Bahçe mağazamızda uygun fiyatlarla çeşitli ebatlarda olacaksınız. Marangoz veya kuplör olarak da adlandırılan bir tamirci, sulama sisteminin bir başka kullanışlı parçasıdır - hortumlarınızı uzatmanıza ve onarmanıza olanak sağlar. Bu ucuz çözüm, hortum ömrünü birkaç mevsimde bile uzatabilir. Ayrıca, fıskiyeler ve püskürtücüler ile hortumların kullanım rahatlığını artıran ve su kaybını sınırlamanıza izin veren, 1/2 '' ve 3/4 '' stoplu hızlı bağlantı uçlarımızı da kontrol etmelisiniz. Kullanım rahatlığını artıran yenilikçi çözümlere değer veriyorsanız, ERGO 3'ü 1 arada açılı dişli konnektörü dişi bir kavşak ile sipariş edin, böylece hortumun sulama sırasında bükülmesini önler ve bu nedenle hasar görmesini önler. Taşınabilir bir hortum makarası kullanıyorsanız, cihazı bir su kaynağına bağlamanızı sağlayan taşınabilir makaralar ve arabalar için ayarlanmış bir Hortum konektörü kullanın. Bu, iş rahatlığını arttırmak için kanıtlanmış bir yöntemdir.

Mağazamızda bulunan tüm konektörler ve uçlar paslanmaz çelikten ve son derece dayanıklı ABS plastikten imal edilmiştir. Uygun fiyatlarla geniş bir yüksek kaliteli ürün yelpazesi sunuyoruz. En iyi CELLFAST konektörlerini sipariş edin ve çevrimiçi biter - hızlı, rahat, uygun fiyatlarla ve eve teslimatla. Sizleri bir alışveriş turuna davet ediyoruz!

"