• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Aiavoolikud

Aiavoolikud on iga aia jaoks hädavajalikud. Kas küsib, kust leida kvaliteetse aiavooliku taskukohase hinnaga? Ärge vaadake kaugemale kui meie veebipoest!

Esimene samm aiavooliku valimisel on sobiva läbimõõdu ja pikkuse määramine. Pakume 1/2'', 3/4'' ja 5/8'' läbimõõduga voolikuid. Üldiselt kehtib, et mida suurem on läbimõõt, seda tugevam on veesurve. Laiade alade ja aedade jaoks soovitame 3/4'' ja 5/8'' läbimõõduga voolikuid. Väiksematele aedadele piisab 15- või 20-meetrisest voolikust, mille läbimõõt on 1/2''. Ja neile, kes vajavad veelgi rohkem pikkust, on meil olemas ka 30- ja 50-meetrised aiavoolikud. Meie eesmärk on teha teie aiatööd võimalikult lihtsaks, pakkudes mitmesuguseid mudeleid ja suurusi. Taskukohasus ei tähenda kvaliteedi ohverdamist. Valige mitmekülgne ECONOMIC CELLFAST aiavoolik või kerge ECOLIGHT CELLFAST aiavoolik. Nende kolmekihilise struktuuri ja vastupidavuse temperatuuri kõikumistele tagavad nende vastupidavuse aastateks. Pakume ka silmapaistvat PLUS CELLFAST aiavoolikut, mis on UV-kindel ja takistab vetikate kasvu. Ärge jätke märkamata meie eripakkumisi, nagu näiteks ECONOMIC aiavooliku komplekt ühendustega eriti konkurentsivõimelise hinnaga. Kaalute tilkkastmissüsteemi? DRIP aiakastmisvoolik on nii tõhus kui ka ökonoomne. Ja kui otsite usaldusväärset muru niisutamissüsteemi, siis on SPRING tilkkastmisvoolik ideaalne valik. Meie poes on saadaval ka olulised tarvikud, nagu aiavooliku juhend taimekaitseks ja käepärane aiavooliku hoidik, mis säästab ruumi hoiustamisel. Vajate pikemate voolikute jaoks tarvikuid? Kaasaskantav ALUPLUS CELLFAST aiavooliku rullik on taskukohane ja vastupidav, sobides suurepäraselt ka kõige pikemate voolikute kerimiseks. Kõik meie kollektsiooni aiavoolikud pärinevad usaldusväärsetelt tootjatelt ning on tuntud oma vastupidavuse ja pikaajalise jõudluse poolest. Tutvuge meie valikuga juba täna!

Tehke oma aiakastmine efektiivseks ja taskukohaseks. Tellige kvaliteetsed aiavoolikud ja kasutage kiiret koduse kohaletoimetamist. Meie valik on kusagil mujal ületamatu - veenduge ise!