• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Dārza šļūtenes

Dārza vadu ir nepieciešami ikvienam dārzam. Vai jūs brīnāt, kur atrast augstas kvalitātes dārza vadu par pieņemamu cenu? Ne meklējiet tālāk par mūsu tiešsaistes veikalu!

Pirmais solis, izvēloties dārza vadi, ir noteikt piemērotu diametru un garumu. Mēs piedāvājam vadus ar diametru 1/2'', 3/4'' un 5/8''. Vispārēji runājot, jo lielāks diametrs, jo spēcīgāks ūdens spiediens. Plašām teritorijām un dārzam mēs iesakām vadus ar diametru 3/4'' un 5/8''. Mazākiem dārziem 15 metru vai 20 metru vadu ar diametru 1/2'' būs pietiekami. Un tiem, kuriem ir nepieciešama vēl lielāka garuma, mums ir arī 30 metru un 50 metru dārza vadi. Mūsu mērķis ir padarīt jūsu dārza darbus pēc iespējas vienkāršākus, piedāvājot dažādus modeļus un izmērus. Pieejamība nenozīmē kvalitātes samazināšanu. Izvēlieties daudzpusīgo ECONOMIC CELLFAST dārza vadu vai vieglo ECOLIGHT CELLFAST dārza vadu. To trīssluču struktūra un izturība pret temperatūras izmaiņām nodrošina to izturību gadu gaitā. Mēs piedāvājam arī izcilu PLUS CELLFAST dārza vadu, kas ir izturīgs pret UV stariem un kavē ūdens augšanu. Nepalaidiet garām mūsu speciālos piedāvājumus, piemēram, ECONOMIC dārza vadu komplektu ar savienotājiem par izcilu cenu. Vai plānojat sistēmu kaplēm un pilienos? DRIP dārza kaplēs ir gan efektīva, gan ekonomiska. Un, ja jums nepieciešama uzticama zālienu laistīšanas sistēma, tad ideāli piemērots ir SPRING piliena dārza kaplēs. Mūsu veikalā ir arī nepieciešamie piederumi, piemēram, dārza vadu ceļvedis augu aizsardzībai un ērts dārza vadu turētājs, lai ietaupītu vietu glabāšanai. Vai jums ir nepieciešami piederumi ilgākiem vadītājiem? Portatīvā ALUPLUS CELLFAST dārza vadu tinējs ir gan pieejams, gan izturīgs, ideāli piemērots pat visilgākajiem vadītājiem. Visi mūsu kolekcijā esošie dārza vadi ir no uzticamiem ražotājiem un pazīstami ar savu izturību un ilgstošajām izmantošanas iespējām. Izmēģiniet mūsu izvēli jau šodien!

Padariet savu dārza laistīšanu efektīvu un pieņemamu cenā. Pasūtiet augstas kvalitātes dārza vadius un izmantojiet ātru piegādi uz jūsu mājām. Mūsu izvēle ir nevienādā jebkur citur - pārliecinieties paši!