• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Sodo žarnos

Sodo žarnos priklauso privalomai sodo įrangai. Kyla klausimas, kur rasti ir nusipirkti sodo žarną už prieinamą kainą? Na, jūs jau radote atsakymą - mūsų internetinėje parduotuvėje!

Pirmasis atrankos proceso etapas yra tinkamiausio sodo žarnos skersmens ir ilgio pasirinkimas. Mes siūlome 1/2 '', 3/4 '' ir 5/8 '' žarnas - kuo didesnis skersmuo, tuo stipresnis yra vandens slėgis. Todėl mes rekomenduojame 3/4 '' ir 5/8 '' žarnas didesniems plotams ir sodams. Jei jūsų sodas yra gana mažas, rinkitės 15 m arba 20 m ilgio žarną, kurios skersmuo yra 1/2 ''. Nesijaudinkite, mūsų pasiūlyme taip pat rasite 30 m ar 50 m ilgio sodo žarnas - mes pasiryžę padaryti jūsų darbą kuo lengvesnį, todėl siūlome daugybę modelių ir dydžių. Net jei vertinate ekonomišką apsipirkimą, nereikia aukoti kokybės. Pasirinkite universalią universalią sodo žarną „ECONOMIC CELLFAST“ arba lengvą „ECOLIGHT CELLFAST“ sodo žarną. Dėl trijų sluoksnių struktūros ir didelio atsparumo įvairiems temperatūroms, čia siūlomi modeliai patikimai ir ilgai tarnaus jums ateinančius metus. Taip pat mes rekomenduojame puikią „PLUS CELLFAST“ sodo žarną - elastingą, tvirtą, atsparų UV spinduliams produktą, kuris nepalaiko dumblių vystymosi! Atsižvelkite į mūsų paruoštus rinkinius - pirono parduotuvėje rasite ECONOMIC sodo žarną su jungčių komplektu už juokingai mažą kainą! O kaip įdiegti „snip-n-drop-soaker“ liniją? Ekonomiškas ir efektyvus laistymas sraigtu-n-lašinamas būtų galima naudojant DRIP sodo įsiurbimo žarną. Mes manome, kad jums taip pat gali prireikti patikrintos vejos purškimo sistemos. Pasirinkite SPRING snip-n-lašelių įsiurbimo žarną! Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite naudingų priedų, tokių kaip „Garden“ žarnos vadovas, apsaugantis sodą nuo pažeidimų, ir praktiškas „Garden“ žarnos laikiklis, leidžiantis lengviau laikyti ir leidžiantis sutaupyti vertingos vietos garaže. Ar jums reikia kokių nors priedų ilgesniems modeliams? Neabejotinai turėtumėte nusipirkti nešiojamą ritinę „ALUPLUS CELLFAST“ sodo žarnos žarnai - šis palyginti pigus ir kietas produktas leis jums suvynioti net ilgą ir ploną žarną. Visos mūsų parduotuvėje esančios sodo žarnos pagamintos iš garsių gamintojų ir išsiskiria dideliu atsparumu ir ilgaamžiškumu, kuris garantuoja ilgalaikį, be rūpesčių. Peržiūrėkite mūsų pasiūlymą dar šiandien!

Mes darome ekonomišką ir efektyvų sodo laistymą. Užsisakykite aukštos kokybės sodo žarnas nepermokėdami ir greitai pristatydami namus. Platesnio pasirinkimo nerasite niekur kitur - įsitikinkite patys!