• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Sodo žarnos

Sodo vamzdžiai yra būtini kiekvienai sodei. Domitės, kur rasti aukštos kokybės sodo vamzdį už prieinamą kainą? Ieškokite ne toliau nei mūsų internetinėje parduotuvėje!

Pirmasis žingsnis renkantis sodo vamzdį yra nustatyti tinkamą skersmenį ir ilgį. Mes siūlome vamzdžius su 1/2'', 3/4'' ir 5/8'' skersmens dydžiu. Paprastai, kuo didesnis skersmuo, tuo stipresnis vandens slėgis. Išsiplėtusiems plotams ir sodams rekomenduojame 3/4'' ir 5/8'' skersmens vamzdžius. Mažesniems sodams pakaks 15 m arba 20 m vamzdžio su 1/2'' skersmeniu. O norintiems dar ilgesnio vamzdžio, turime ir 30 m bei 50 m sodo vamzdžių. Mūsų tikslas yra padaryti jūsų sodo darbus kuo paprastesnius, siūlydami įvairių modelių ir dydžių asortimentą. Prieinamumas nereiškia kompromisų dėl kokybės. Pasirinkite universalų ECONOMIC CELLFAST sodo vamzdį arba lengvą ECOLIGHT CELLFAST sodo vamzdį. Jų trilypė struktūra ir atsparumas kintančiai temperatūrai užtikrina jų ilgaamžiškumą metų metus. Taip pat siūlome nepaprastą PLUS CELLFAST sodo vamdį, kuris atsparus UV spinduliams ir slopina dumblių augimą. Nepraleiskite mūsų specialių pasiūlymų, tokio kaip ECONOMIC sodo vamzdžio rinkinio su jungikliais už ypatingai konkurencingą kainą. Svarstote laistymo sistemą su kapliais? DRIP sodo laistymo vamzdelis yra efektyvus ir ekonominis. O jei ieškote patikimos vejos laistymo sistemos, idealiai tinka SPRING sodo laistymo vamzdelis. Mūsų parduotuvė taip pat siūlo būtinus priedus, pvz., Sodo vamzdžio vadovą, skirtą apsaugoti augalus, ir patogų sodo vamzdžio laikiklį, skirtą sutaupyti vietos saugykloje. Ar reikia priedų ilgesniems vamzdžiams? Aliuminio ALUPLUS CELLFAST sodo vamzdžio nešiojamas ritinys yra ne tik prieinamas, bet ir ilgaamžis, puikiai tinkantis suvynioti net ilgiausius vamzdžius. Visi mūsų sodo vamzdžiai kolekcijoje yra iš patikimų gamintojų ir garsėja savo atsparumu ir ilgaamžiškumu. Ištyrinkite mūsų pasiūlymą šiandien!

Padarykite savo sodo laistymą efektyvų ir prieinamą. Užsakykite aukštos kokybės sodo vamzdžius ir pasinaudokite greitu pristatymu į namus. Mūsų asortimentas nepalyginamas su jokia kita vieta - patys įsitikinkite!

6.97
31.88
34.84
35.87
36.42
37.91