Enkaz Çantaları ve Big Bagler

Enkaz torbaları, konteyner torbaları ve Big Bagler sadece şantiyelerde işe yaramaz. Mağazamızda mümkün olan en iyi fiyatlarla satılan Büyük Çantalar, her türlü kuru ürünün depolanması ve taşınması için ekstra büyük, dayanıklı ve dayanıklı kaplardır. Fiyatların gerçekten rakipsiz olduğunu göreceksiniz!

Mağazamızda bulunan konteynır torbaları, yırtılma, yırtılma ve kırılmaya karşı mükemmel direnç gösteren üstün kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Mağazamızda, dolu torbaların forklift ve diğer makinalarla taşınmasını kolaylaştıran özel mandallarla donatılmış modeller bulunmaktadır. Manşetler, torbaların hızlı bir şekilde doldurulmasını ve boşaltılmasını sağlar. Big Bag enkaz, kömür, kuru gübreler, yem, tahıl, un ve diğer malzemelerin güvenli taşınması için kullanılabilir. Sadece size uygun boyutu seçmeniz ve ürünü bir tıklamayla sepete eklemeniz yeterlidir. Mağazamızda 90 x 90 x 130 cm Büyük Çanta ve daha büyük modeller (150-180 cm) bulunmaktadır. Bu, yeniden kullanılabilir, sağlam, dayanıklı ve son derece kapasitif bir üründür.

Teklifimizi düzenli olarak kontrol etmenizi öneririz. İhtiyacınız olan her şeyi evde ve bahçede çevrimiçi mağazamızda bulabilirsiniz. Özel tekliflerimizle güncel kalın ve uygun fiyatlı eve teslim ile enkaz çantaları ve Big Bag'leri satın alın. Bu şansı kaçırmayın!