• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Prügikotid ja suured kotid

Prügikotid ja suured kotid (Big Bags) pole kasulikud ainult ehitusplatsidel. Meie poes pakutavad suured kotid ei ole mitte ainult konkurentsivõimelise hinnaga, vaid on ka eriti suured, vastupidavad ja ideaalsed igat tüüpi kuivkaupade hoiustamiseks ja transportimiseks. Peagi märkate, et meie hinnad on tõepoolest võitmatud!

Meie laos olevad konteinerkotid on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, mis on eriti vastupidavad rebimisele, lõikamisele ja murdmisele. Meil on isegi mudeleid, mis on varustatud eriliste lukkudega, mis teevad nende transportimise kahveltõstukite ja muu tehnikaga lihtsamaks. Nende kottide täitmine ja tühjendamine on nende hästi disainitud käepidemete tõttu kiire. Prügikotid ja suured kotid sobivad turvaliselt selliste esemete transportimiseks nagu ehitusjäätmed, süsi, kuivväetised, sööda, teravilja, jahu ja palju muud. Te peate lihtsalt valima endale sobiva suuruse ja lisama selle ühe klõpsuga ostukorvi. Meie valikus on suured kotid mõõtudega 90 x 90 x 130 cm ja isegi suuremad mudelid ulatudes 150-180 cm-ni. Need on taaskasutatavad, tugevad ja väga mahukad tooted.

Julgustame teid regulaarselt meie pakkumistega tutvuma. Meie veebipoest leiate kõik vajaliku nii kodus kui aias. Püsige kursis meie eripakkumistega ja tellige prügikotid ja suured kotid soodsa hinnaga otse koju. Ärge laske sellel võimalusel libiseda!