• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Prügikotid ja suured kotid

Prügikotid, konteinerikotid ja suured kotid tulevad kasuks mitte ainult ehitusplatsidel. Suured kotid, mis on meie poes saadaval parima võimaliku hinnaga, on eriti suured, vastupidavad ja vastupidavad konteinerid igasuguste kuivkaupade hoidmiseks ja transportimiseks. Näete, et hinnad on tõesti ületamatud!

Meie poes saadaval olevad konteinerikotid on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, mis paistavad silma suurepärase rebenemise, lõikamise ja purunemise vastu. Meie poes on saadaval mudeleid, mis on varustatud spetsiaalsete sulguritega, mis hõlbustavad kahveltõstukite ja muude masinatega täiskottide transportimist. Hülsid võimaldavad kottide kiiret täitmist ja tühjendamist. Suuri kotte võib kasutada prahi, kivisöe, kuivade väetiste, sööda, terade, jahu ja muude materjalide ohutuks transportimiseks. Peate valima ainult teile sobiva suuruse ja lisama toote ostukorvi ühe klõpsuga. Meie poes on saadaval 90 x 90 x 130 cm suuri kotte ja suuremaid mudeleid (150–180 cm). See on korduvkasutatav, vastupidav, vastupidav ja eriti mahukas toode.

Soovitame teil meie pakkumist regulaarselt kontrollida. Meie e-poest leiate kõik, mida vajate kodus ja aias. Hoidke end kursis meie eripakkumistega ja ostke taskukohase kojuveoga prügikotid ja suured kotid. Ära jäta seda võimalust kasutamata!