• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Šiukšlių maišai ir dideli krepšiai

Šiukšlės, konteinerių krepšiai ir dideli krepšiai pravers ne tik statybvietėse. Dideli krepšiai, kuriuos galima rasti mūsų parduotuvėje už geriausias įmanomas kainas, yra ypač dideli, tvirti ir atsparūs konteineriai visų rūšių sausoms prekėms laikyti ir gabenti. Pamatysite, kad kainos yra tikrai neprilygstamos!

Mūsų parduotuvėje esantys konteinerių krepšiai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, kurios pasižymi puikiu atsparumu plyšimui, kirpimui ir trūkimui. Mūsų parduotuvėje yra modelių, kuriuose yra specialūs skląsčiai, palengvinantys pilnų maišų su šakiniais krautuvais ir kitomis mašinomis gabenimą. Rankovės leidžia greitai užpildyti ir ištuštinti maišus. Didieji krepšiai gali būti naudojami saugiam šiukšlių, anglių, sausų trąšų, pašarų, grūdų, miltų ir kitų medžiagų transportavimui. Jums tereikia išsirinkti jums tinkamiausią dydį ir sudėti gaminį į krepšelį vienu paspaudimu. Mūsų parduotuvėje yra 90 x 90 x 130 cm didelių krepšių ir didesnių modelių (150–180 cm). Tai daugkartinio naudojimo, tvirtas, patvarus ir ypač talpus produktas.

Mes raginame jus reguliariai tikrinti mūsų pasiūlymą. Viskas, ko jums reikia namuose ir sode, rasite mūsų internetinėje parduotuvėje. Neišmeskite naujienų su mūsų ypatingais pasiūlymais ir nusipirkite šiukšlių maišelius bei didelius krepšius su įperkama namo kaina. Nepraleiskite progos!