• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Šiukšlių maišai ir dideli krepšiai

Šiukšlių maišai ir dideli krepšiai (Big Bags) nėra naudingi tik statybvietėse. Dideli krepšiai, kuriuos siūlome mūsų parduotuvėje, ne tik prieinami konkurencinga kaina, bet ir yra itin dideli, patvarūs ir tinkami visų rūšių sausų prekių laikymui bei pervežimui. Netrukus pastebėsite, kad mūsų kainos iš tikrųjų yra nepakartojamos!

Konteinerių maišai, kuriuos turime sandėlyje, pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, kurios ypač atsparios plyšimui, kirpimui ir lūžimui. Turime net modelių su specialiais užraktas, kurie palengvina jų pervežimą krautuviniais ir kitomis mašinomis. Šiuos maišus galima greitai užpildyti ir ištuštinti dėka gerai suprojektuotų rankovių. Šiukšlių maišai ir dideli krepšiai tinka saugiam prekių, tokiose kaip statybiniai nuolaužos, anglis, sausi trąšos, pašarai, grūdai, miltai ir kt., pervežimui. Jums tereikia pasirinkti tinkamą dydį ir įdėti jį į krepšelį vienu paspaudimu. Mūsų pasiūlyme yra dideli krepšiai dydžio 90 x 90 x 130 cm ir dar didesni modeliai, siekiantys nuo 150 iki 180 cm. Tai yra perdirbami, tvirti ir talpūs produktai.

Skatiname jus reguliariai tikrinti mūsų pasiūlymą. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite viską, ko jums reikia namuose ir sode. Sekite mūsų specialius pasiūlymus ir gaukite šiukšlių maišus bei didelius krepšius tiesiai į namus puikia kaina. Nepaleiskite šios progos!