• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Konteinerid ja kotid

Oleme uhked tutvustades meie laia valikut konteinereid ja kotte, mis on saadaval erinevat tüüpi ja suurustes - meil on neid kõiki - ning pakume taskukohast kodukohaletoimetamise võimalust. Vajate tööriistakasti, prügikotti või bensiinikanistrit? Leiate need tooted konkurentsivõimeliste hindadega meie aiakaupade veebipoest. Avastage täna oma aiavajadustele ideaalne lahendus!

Meie veebipood aiakaupadega pakub kõige taskukohasemaid valgeid polüpropüleenkotte, mis on tuntud oma erakordse vastupidavuse ja mitmekülgsuse poolest. Need tooted on kohe saadaval ja on erinevates suurustes, alates 40 x 60 cm (mahutavus 10 kg) kuni 80 x 125 cm (maksimaalne koormus - 50 kg). Kui vajate kotte köögiviljade ja puuviljade säilitamiseks, soovitame meie kootud (raschel) kotte, mis on selleks otstarbeks ideaalselt sobivad. Odavad, paindlikud ja vastupidavad kotid kaitsevad teie saaki tõhusalt mädanemise eest - proovige neid! Olgu te valmistumas renoveerimiseks või vajate lihtsalt taskukohast, kuid suurt ja vastupidavat konteinerit kunstliku väetise või kuiva sööda jaoks, leiate soovitud tooted siit. Tellige Big Bag konteinerkott, mis on ideaalne ehitusprügi ja suurte koguste kuiva kauba transportimiseks. Meil on laos ka muid esmaklassilise kvaliteediga konteinerkotte koos haakidega lihtsaks transportimiseks ja varrukatega mugavaks täitmiseks ja tühjendamiseks erinevates suurustes. Kui otsite aiatarvikute ja tööriistade hoiustamiseks uuenduslikke lahendusi, leiate ruumikad ja tugevad Caliber tööriistakastid ning praktilise 24-tükilise kandikukomplekti koos seinal asuva tahvliga taskukohaste hindadega. Ja kui vajate aiandustööde lihtsustamiseks konteinerit, ärge kartke tellida kerge kokkupandav aia korv vedru jaoks - ideaalne lahendus niidetud muru, lehtede või okste hoidmiseks.

Garden Seeds Market pakub tööriistakaste, konteinereid kuivade ja vedelate kaupade jaoks ning vastupidavaid kotte ja kotte, mis on valmistatud aiandus- ja põllumajanduskasutuseks lubatud materjalidest. Saate tellida kvaliteettooteid juhtivatelt Euroopa tootjatelt veebis, kasutades taskukohaseid kohaletoimetamisvõimalusi. Olete rohkem kui teretulnud liituma meie aiakogukonnaga!