• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Konteineri un somas

Mēs lepojamies piedāvāt plašu konteineru un somu klāstu, kuri ir pieejami dažādos veidos un izmēros - mums ir tie visi - un piedāvājam ērtu piegādes iespēju līdz pie jums mājās par pieņemamu cenu. Vai jums ir nepieciešama instrumentu kaste, konteiners maisam vai benzīna kannas? Šos produktus jūs atradīsit par konkurences spējīgām cenām mūsu tiešsaistes dārza veikalā. Atrastiet savam dārza vajadzībām ideālu risinājumu jau šodien!

Mūsu tiešsaistes dārza veikalā piedāvājam vispieejamākos baltos polipropilēna maisus, kas ir pazīstami ar savu izcilu izturību un daudzfunkcionalitāti. Šie produkti ir uzreiz pieejami un ir dažādi izmēri, sākot no 40 x 60 cm (10 kg tilpums) līdz 80 x 125 cm (maksimālais slodzes svars - 50 kg). Ja jums nepieciešami maisi dārzeņu un augļu uzglabāšanai, mēs iesakām mūsu adītos (raschel) maisus, kas ir īpaši izstrādāti šim nolūkam. Lēti, elastīgi un izturīgi maisi efektīvi pasargās jūsu ražu no saputēšanas - izmēģiniet tos! Vai nu jūs gatavojaties remontam vai vienkārši jums ir nepieciešams pieņemams, taču liels un izturīgs konteiners mākslīgajiem mēslojumiem vai sausai barībai, jūs atradīsiet vēlamās preces šeit. Pasūtiet Big Bag konteineru maisu, kas ir ideāli piemērots celtniecības atkritumu un lielu daudzumu sausu preci pārvadāšanai. Mums ir arī citi augstas kvalitātes konteineru maisi ar aizdariem, lai ērti pārvadātu, un piedurknēm, lai ērti piepildītu un iztukšotu, dažādos izmēros. Ja meklējat jaunus risinājumus dārza piederumu un instrumentu uzglabāšanai, izpētiet plašas un izturīgas Caliber instrumentu kastes, kā arī praktisku 24 gabalu trauku komplektu ar sienas stiprinājumu, par pieņemamām cenām. Un ja jums nepieciešams maisiņš, lai atvieglotu dārza darbus, nešaubieties pasūtīt viegli saliekamo dārza grozu ar atsperēm - ideālu risinājumu pļāvētās zāles, lapu vai zariem uzglabāšanai.

Garden Seeds Market piedāvā instrumentu kastes, konteinerus sausajiem un šķidrajiem produktiem, kā arī izturīgas somas un maisus, kas izgatavoti no materiāliem, kas ir atļauti dārzniecībai un lauksaimniecībai. Jūs varat pasūtīt augstas kvalitātes produktus no vadošajiem Eiropas ražotājiem tiešsaistē, izmantojot ekonomiskas piegādes iespējas. Jūs esat vairāk nekā laipni aicināti pievienoties mūsu dārza kopienai!

8.98
8.98
11.12