• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Konteineriai ir krepšiai

Esame didžiuojamės pristatydami mūsų įvairių tipų ir dydžių konteinerių ir krepšių didelį asortimentą - mes juos turime visus - ir siūlome patogią pristatymo namo paslaugą už prieinamą kainą. Ar reikalinga įrankių dėžė, šiukšlių maišas ar benzininė indelis? Šiuos produktus rasite konkurencingomis kainomis mūsų internetinėje sodo parduotuvėje. Atraskite tobulą sprendimą savo sodo poreikiams jau šiandien!

Mūsų internetinė sodo parduotuvė siūlo labai prieinamus baltus polipropileno krepšius, žinomus dėl jų ypatingos patvarumo ir universalumo. Šie produktai yra iš karto pasiekiami ir yra skirtingo dydžio, nuo 40 x 60 cm (10 kg talpos) iki 80 x 125 cm (maksimali apkrova - 50 kg). Jei jums reikia maišų daržovių ir vaisių laikymui, rekomenduojame mūsų šėlsmo (raschel) krepšius, specialiai skirtus šiam tikslui. Pigūs, lankstūs ir patvarūs krepšiai efektyviai apsaugos jūsų derlių nuo pūdymo - išbandykite juos! Nepriklausomai ar pasiruošiate remontui, ar tiesiog reikia prieinamo, tačiau talpaus ir tvirto konteinerio dirbtiniams trąšoms ar sausai pašarui, jūs rasite norimus produktus čia. Užsisakykite Big Bag konteinerio maišą, idealų šiukšlių ir didelių kiekių sausų prekių pervežimui. Taip pat turime kitų premium kokybės konteinerių maišų su užsegimais patogiam pervežimui, rankovėmis patogiam užpildymui ir ištuštinimui, keliose skirtingose dydžio atsargose. Jei ieškote naujų sprendimų sodo priedams ir įrankiams saugoti, čia rasite talpias ir tvirtas Caliber įrankių dėžes bei praktišką 24 dalių rinkinį su ant sienos tvirtinama lenta, viską prieinamomis kainomis. O jei jums reikia konteinerio darbui sode supaprastinti, nebijokite užsisakyti lengvo sulankstomo sodo krepšio su spyruokle - tai puikus sprendimas žolių kirpimui, lapų ar šakų laikymui.

Garden Seeds Market siūlo įrankių dėžes, konteinerius sausiems ir skystiems prekėms bei patvarius krepšius ir maišus, pagamintus iš sodo ir žemės ūkio naudojimui patvirtintų medžiagų. Internetu galite užsisakyti aukštos kokybės produktus iš pirmaujančių Europos gamintojų, pasinaudodami ekonomiškais pristatymo pasirinkimais. Jus kviečiame tapti mūsų sodo bendruomenės dalimi!

8.98
8.98
9.86
11.12