• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Termometrai ir oro stotys

Sveiki atvykę į mūsų "Termometrai ir Meteo Stotys" kategoriją – tai būtini įrankiai, kurie paprastina jūsų gyvenimą, pateikdami aplinkos informaciją tiesiai į jūsų pirštų galiukus. Mūsų internetinėje sodo parduotuvėje rasite įvairių lauko ir vidaus termometrų, taip pat multifunkcinių meteo stočių. Šie įrenginiai yra pritaikyti ne tik temperatūros matavimui, bet ir oro drėgnumo, atmosferos slėgio bei vėjo krypties ir stiprumo nustatymui. Kviečiame iš arčiau susipažinti su šiais produktais ir atrasti, kaip jie gali praturtinti jūsų kasdienybę!

Apsvarstykite galimybę įsigyti lauko termometrą – jūsų namų būtinumui. Mūsų šalčiui ir karščiui atsparios galimybės, prieinamos balta ar ruda spalva ir matuojančios 19 cm, yra skirtos ilgaamžiškumui ir lengvam skaitymui. Pasirinkite metalinį arba plastikinį korpusą, kuris atitiktų jūsų stilių, viską už konkurencingą kainą mūsų parduotuvėje. Be mūsų praktiškų lauko sprendimų, taip pat siūlome platų vidaus termometrų asortimentą, nuo paprastų iki puošnių. Šie funkcionalūs daiktai gali tapti taip pat estetiniu jūsų namų dekoro papildymu. Pavyzdžiui, mūsų elegantiškas medinis vidaus termometras, dydžio 40 x 150 mm, siūlomas mahagono, rudos, šviesiai rudos ar tamsiai rudos spalvų gamoje.

Mažiesiems apsvarstykite mūsų savaiminio klijavimo termometrus vaikų kambariui, papuoštus spalvingais pasakų ir animacinių filmų gyvūnų motyvais, kurie tikrai sužavės. Nepraleiskite mūsų apvalaus šaldytuvo ir šaldiklio termometro su pakabuku – tikslus, aiškus ir lengvai skaitomas įrankis, kuris padės jūsų kulinarinėse kelionėse. Tie, kurie mėgsta gaminti naminius konservus, atranda mūsų 23 cm konservų termometrą, matuojantį temperatūras nuo 0 iki 100 °C, neįkainojamas siekiant užtikrinti tobulą gaminių, tokių kaip uogienės ir kitos skanėstai, virimo temperatūrą. Mėgėjai vyno gamintojai ir alaus virėjai įvertins mūsų 18 x 130 mm savaiminio klijavimo skysčių kristalų termometrą, skirtą tiksliems matavimams ant demijono arba fermentoriaus.

Tiems, kurie ieško aukščiausios kokybės, mūsų meteo stotys yra tobula pasirinkimas. Šie įrenginiai užtikrina greitus ir patikimus atmosferos sąlygų nuskaitymus. Pradėkite nuo paprastos, bet funkcionalios sidabrinės meteo stoties su pakabuku – įrengtos tiek termometru, tiek higrometru – arba pasirinkite mūsų multifunkcinę ir dekoratyvinę sodo meteo stotį, apimantį termometrą, anemometrą ir kritulių matuoklį. Taip pat apsvarstykite mūsų elegantišką kabinamą meteo stotį su barometru, higrometru ir termometru, kurioje yra trys aiškiai suprojektuoti ciferblatai, įdėti į tamsiai rudos spalvos korpusą, siūlantį rafinuotumo lietimą.

Mūsų "Sodo Sėklų Turgus" internetinės parduotuvės asortimentas nuolat auga, kas savaitę pridedant naujas prekes. Mes esame įsipareigoję teikti aukštos kokybės produktus ir nuolat ieškome naujoviškų sprendimų. Likite informuoti, mėgaukitės nemokamu pristatymu ir gaukite papildomas nuolaidas mūsų lojaliems klientams. Mes nekantriai laukiame jūsų, kad pasveiktume jus malonia ir atlyginančia apsipirkimo patirtimi mūsų "Termometrų ir Meteo Stočių" skyriuje!