• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Purškikliai

Siekalai yra būtini žolynų, didelių gėlių lovų, uogų krūmų ir daržovių lovų laistymui. Mūsų parduotuvėje galite rasti tvirtus ir efektyvius siekalus už konkurencingą kainą. Patikrinkite visą šios kategorijos produktų sąrašą žemiau ir naršykite savo nuožiūra!

Populiarus ir prieinamas pasirinkimas mažų sodų savininkams yra siekalai, kurie pritvirtinami prie vamzdžio galų. Užsakykite paprastą CELLFAST purkštuką bekonkurencinėmis kainomis arba daugiafunkcinį SHOWER CELLFAST purkštuką. Siūlomos modelių serijos leidžia reguliuoti vandens srautą - nuo švelnaus rūko jautrioms augalams, pvz., gėlėms, iki stipraus srauto greitam didelių krūmų laistymui. Jei pageidaujate pastovaus laistymo, turime plačią pasirinkimą: nuo ekonominio, tačiau ilgaamžio KLIF pasukamojo siekalo su spyruokle, didesnio TWISTER pasukamojo impulsinio siekalo su stovu ir daugiarežimio MULTICLICK statinio siekalo su plačiu darbo diapazonu ir penkiais režimais. Didesnių daržovių lovių ir žolynų savininkams rekomenduojame 7,5-15 m SPRING lašinamojo laistymo vamzdį. Jis turi lygiai išdėstytus angos visoje savo ilgio, užtikrinant vienodą ir kruopštų laistymą. Dar vienas geriausias pasirinkimas iš šios kategorijos yra EXPERT plotis impulsinis laistymo prietaisas. Šis modernus prietaisas leidžia greitai padengti didelę plotą, mažindamas būtinybę dažnai judinti siekalą.

Nelaukite! Naršykite, spauskite ir užsakykite puikų laistymo sistemą savo sodui. Mes siūlome aukštos kokybės CELLFAST siekalus už konkurencingas kainas ir greitą pristatymą tiesiai į jūsų duris. Pasinaudokite mūsų pasiūlymu - tai tikrai verta!

3.18
4.46
6.86
9.55
10.10