Smidzinātāji

Smidzinātāji ir absolūti nepieciešami zālāju, lielu, blīvi pārklātu robežu, ogu plāksteru un dārzeņu gultu laistīšanai. Mūsu veikalā jūs nopirksit stabilus un efektīvus smidzinātājus par saprātīgām cenām. Pilns šīs kategorijas produktu saraksts ir atrodams zemāk - nekautrējieties pārlūkot pēc vēlēšanās!

Populārs un pieejamais risinājums, ko bieži izvēlas mazāku dārzu īpašnieki, ir sprinkleri, kas uzstādīti šļūtenes galos. Pasūtiet vienkāršo CELLFAST sprauslu par īpaši konkurētspējīgu cenu vai daudzfunkcionālo izsmidzināšanas pistoli SHOWER CELLFAST. Mūsu veikalā pieejamie modeļi ļauj jums pielāgot ūdens plūsmu - no maigas miglas maigākajiem augiem, piemēram, ziediem, līdz spēcīgai straumei, kas ātri piegādās pietiekamu ūdens daudzumu lieliem krūmiem. Ja jūs meklējat stacionāras ierīces, jūs atradīsit arī plašu to izvēli: sākot ar pieejamu, tomēr izturīgu KLIF rotējošu sprinkleru smaili, caur lielāku TWISTER rotējošu trieciena smidzinātāju ar statīvu, līdz MULTICLICK statiskam sprinkleram ar plašu darbības diapazonu. un pieci darba režīmi. Visiem lielāku dārzeņu gultu un zālāju īpašniekiem mēs iesakām 7,5 m 15 m SPRING snip-n-pilienu uzsūkšanās šļūteni, jo visā šļūtenes garumā tā ir vienmērīgi sadalījusi caurumus, kas garantē vienmērīgu un rūpīgu laistīšanu. Populāriem šīs kategorijas izstrādājumiem pieder arī EXPERT zonas trieciena sprinklers - moderna ierīce, kas ļauj īsā laikā laistīt lielu platību, bez vajadzības bieži pārvietot sprinkleru.

Nevilcinieties, apskatiet, noklikšķiniet un pasūtiet laistīšanas sistēmu, kas ir ideāli piemērota jūsu dārzam. Mēs piedāvājam augstākās kvalitātes CELLFAST smidzinātājus pa pastu. Mēs piedāvājam pieņemamas cenas un ātru piegādi tieši pie jūsu durvīm. Izmantojiet mūsu piedāvājumu - tas tiešām atmaksājas!

10.95