• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Smidzinātāji

Smidzinātāji ir būtiski mākojuma laistīšanai, lielām ziedu dobēm, ogu krūmiem un dārza gultām. Mūsu veikalā jūs varat atrast izturīgus un efektīvus smidzinātājus par konkurences spējas cenām. Pārskatiet pilnu šīs kategorijas produktu sarakstu zemāk un pārlūkojiet to pēc saviem ieskatiem!

Populāra un pieejama izvēle mazākiem dārza īpašniekiem ir smidzinātāji, kas piestiprināmi pie vadu galām. Pasūtiet Simple CELLFAST uzgriežņu galvu neuzvarējamā cenā vai daudzfunkcionālo SHOWER CELLFAST izsmidzināšanas ieroci. Modeļi, ko mēs piedāvājam, ļauj regulēt ūdens plūsmu - no maigas miglas delikātiem augiem, piemēram, ziediem, līdz stipram strūkam lieliem krūmiem ātrai laistīšanai. Ja jūs dodat priekšroku fiksētiem smidzinātājiem, mums ir plašs izvēle: sākot no ekonomiskā, bet izturīgā KLIF pagriežamā smidzinātāja ar piespiešanas stiepli, līdz lielākajam TWISTER pagriežamajam impulsu smidzinātājam ar statīvu un MULTICLICK statiskajam smidzinātājam ar plašu darbības diapazonu un pieciem režīmiem. Lielu dārza gultu un zālienu īpašniekiem mēs iesakām 7,5-15 m SPRING locītavas laistīšanas cauruli. Tā ir aprīkota ar vienmērīgi izkaisītiem caurumiem visā tās garumā, nodrošinot vienmērīgu un rūpīgu laistīšanu. No šīs kategorijas cita laba izvēle ir EXPERT platības impulsu smidzinātājs. Šis modernais ierīce ļauj jums ātri apklusināt lielu platību, samazinot nepieciešamību bieži pārvietot smidzinātāju.

Nekavējieties! Pārlūkojiet, klikšķiniet un pasūtiet ideālu laistīšanas sistēmu jūsu dārzam. Mēs piedāvājam augstas kvalitātes CELLFAST smidzinātājus pa pastu, par konkurences spējas cenām un ātru piegādi tieši pie jūsu durvīm. Izbaudiet mūsu piedāvājumu - tas patiešām ir tā vērts!