• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Vihmutid

Pihustid on olulised muru, suurte lillepeenarde, marjapõõsaste ja köögiviljavoodite kastmiseks. Meie poes saate osta tugevaid ja efektiivseid pihusteid konkurentsivõimeliste hindadega. Vaadake selle kategooria toodete täielikku loendit allpool ja sirvige oma vaba aja jooksul!

Populaarne ja taskukohane valik väiksematele aedade omanikele on voolikutele kinnitatavad pihustid. Tellige lihtne CELLFAST düüs ületamatu hinnaga või mitmekülgne SHOWER CELLFAST pihustuspüstol. Meie pakutavad mudelid võimaldavad teil reguleerida veevoolu - õrnast udupihustist tundlikele taimedele nagu lilled, kuni tugeva joani suurte põõsaste kiireks kastmiseks. Kui eelistate paigal olevaid pihusteid, on meil lai valik: alates taskukohasest, kuid vastupidavast KLIF pöörlevast pihustist maandatud spike'iga kuni suurema TWISTER pöörleva impulsspihustiga statiiviga ja laiema toimimisulatuse ja viie režiimiga MULTICLICK statiivpihustini. Suuremate köögiviljapeenarde ja muruplatside omanikele soovitame 7,5-15 meetrist SPRING snip-n-drip tilgutusvoolikut. Sellel on ühtlaselt jaotatud augud kogu pikkuse ulatuses, tagades ühtlase ja põhjaliku kastmise. Sellest kategooriast veel üks tippvalik on EXPERT ala impulsspihusti. See kaasaegne seade võimaldab teil kiiresti katta suurt ala ja vähendab vajadust pihustit sageli liigutada.

Ärge oodake! Sirvige, klõpsake ja tellige oma aiale täiuslik kastmissüsteem. Pakume esmaklassilisi CELLFAST pihusteid posti teel konkurentsivõimeliste hindadega ja kiiret tarne otse teie uksele. Kasutage meie pakkumist - see on tõesti seda väärt!