• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Žarnų jungtys ir antgaliai

Greitieji jungtuvai ir vamzdelių galai yra būtinos kiekvienos laistymo sistemos dalys. Mūsų parduotuvėje prieinami greitieji jungtuvai ir vamzdelių galai pagaminti iš aukštos kokybės plastiko, kuris atlaiko mechaninį pažeidimą, didelį vandens slėgį ir plačią temperatūros diapazoną. Gijos (arba jungtis) nustato jų panaudojimą - naršykite mūsų pasirinkimą, kad rastumėte tiksliai tai, ko jums reikia.

Mes siūlome platų jungčių pasirinkimą čiaupams, įskaitant tuos su 1/2'', 3/4'' vyriškomis jungtimis ir jungtis čiaupams su 1/2'', 3/4'' ir 1'' moteriškomis jungtimis. Šios jungtys leidžia jums lengvai prijungti bet kurį vamzdį prie bet kurio čiaupo. Ieškote 2-ių arba 3-ių jungčių, kad sujungtumėte greitąsias jungtis? Mūsų sodo parduotuvėje galite rasti įvairių dydžių konkurencingomis kainomis. Vamzdžio tvarkytojas, taip pat žinomas kaip jungiklis arba jungtis, yra dar vienas neįkainojamas įrankis jūsų laistymo sistemai - jis palengvina vamzdžio ilginimą ir tvarkymą. Ši ekonominė sprendimo galimybė gali prailginti jūsų vamzdžio tarnavimo laiką kelis sezonus. Nepraleiskite mūsų 1/2'' ir 3/4'' greitųjų jungčių su stabdymo funkcija, pagerinančia vamzdžių naudojimą su purkštukais ir purškikliais ir mažinančia vandens švaistymą. Tiems, kurie vertina inovatyvius, vartotojiškus įrankius, ERGO 3-in-1 kampinis su soties jungtimi greitosios jungties jungtis yra privaloma. Jis neleidžia vamzdžiui vingiuoti laistant, taip užkertant kelią galimam pažeidimui. Jei naudojate nešiojamą vamzdžio ritę, svarstykite mūsų vamzdelio jungties rinkinį nešiojamoms ritėms ir vežimėliams. Jis užtikrina paprastą prisijungimą prie vandens šaltinio, pagerindamas jūsų laistymo patirtį.

Visos jungtys ir vamzdelių galai mūsų kolekcijoje yra pagaminti iš nerūdijančio plieno ir labai atsparaus ABS plastiko. Mes didžiuojamės siūlydami platų aukštos kokybės produktų spektrą už protingas kainas. Užsisakykite geriausias CELLFAST greitąsias jungtis ir vamzdelių galus internetu - greitai ir patogiai.

1.50
2.40
2.40
2.53