• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Ātrie savienotāji un šļūtenes gali

Ātrās savienotāji un cauruļu galotnes ir nepieciešami katram laistīšanas sistēmai. Mūsu veikalā pieejamie ātrās savienotāji un cauruļu galotnes ir izgatavoti no augstas kvalitātes plastmasas, kas iztur mehānisko bojājumu, augstu ūdens spiedienu un plašu temperatūras diapazonu. Vītne (vai savienojums) nosaka to pielietojumu - izpētiet mūsu piedāvājumu, lai atrastu tieši to, kas jums nepieciešams.

Mēs piedāvājam plašu savienotāju klāstu krāniem, tostarp tiem ar 1/2'', 3/4'' vīriešu savienojumiem, un savienojumiem krāniem ar 1/2'', 3/4'' un 1'' sieviešu savienojumiem. Šie savienotāji ļauj jums bez problēmām pievienot jebkuru cauruli pie jebkura krāna. Vai meklējat 2-virzienu vai 3-virzienu savienotāju, lai savienotu ātrās savienotājus? Mūsu dārza veikalā jūs atradīsit dažādus izmērus par konkurētspējīgām cenām. Cauruļu remontētājs, arī pazīstams kā savienojums vai spraudnis, ir vēl viens nenovērtējams rīks jūsu laistīšanas sistēmai - tas atvieglo caurules pagarināšanu un remontu. Šis ekonomiski izdevīgais risinājums var pagarināt jūsu caurules kalpošanas laiku vairākos sezonos. Nepalaidiet garām mūsu 1/2'' un 3/4'' ātrās savienotājus ar apturēšanas funkciju, kas uzlabo caurulēm izmantošanu ar smidzinātājiem un izsmidzinātājiem un samazina ūdens izšļakšanos. Tiem, kuri vērtē inovatīvus un lietotājam draudzīgus instrumentus, ERGO 3-in-1 leņķiskais vītnes savienotājs ar sieviešu savienojumu ir nepieciešamība. Tas novērš caurules saraušanos laistīšanas laikā, tādējādi novēršot potenciālu bojājumu. Ja izmantojat pārnēsājamo cauruļu tinumu, ņemiet vērā mūsu cauruļu savienojumu komplektu pārnēsājamiem tinumiem un ratiem. Tas nodrošina vienkāršu pieslēgšanos pie ūdens avota, uzlabojot jūsu laistīšanas pieredzi.

Visi savienotāji un cauruļu galotnes mūsu kolekcijā ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda un ļoti izturīga ABS plastmasa. Mēs lepojamies piedāvāt plašu augstas kvalitātes produktu klāstu par saprātīgām cenām. Pasūtiet labākos CELLFAST ātrās savienotājus un cauruļu galotnes tiešsaistē - ātri un ērti.