• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Kiirühendused ja voolikuotsad

Kiirühendused ja voolikute otsad on igas niisutussüsteemis hädavajalikud komponendid. Meie poes saadaval olevad kiirühendused ja voolikute otsad on valmistatud kvaliteetsest plastikust, mis talub mehaanilist kahjustust, kõrget veesurvet ja laia temperatuurivahemikku. Keerme (või ühenduse) järgi määratakse nende kasutamine - sirvige meie valikut, et leida täpselt see, mida vajate.

Pakume laias valikus ühendusi kraanidele, sealhulgas neid, millel on 1/2'', 3/4'' meesliited ja ühendusi kraanidele, millel on 1/2'', 3/4'' ja 1'' emasliited. Need ühendused võimaldavad teil ühendada igasuguse vooliku igasuguse kraaniga sujuvalt. Otsite 2- või 3-teelist ühendust kiirühenduste ühendamiseks? Leiate erinevaid suurusi konkurentsivõimeliste hindadega meie aiapoes. Vooliku parandaja, tuntud ka kui liitmik või ühendus, on veel üks hindamatu tööriist teie niisutussüsteemile - see hõlbustab vooliku pikendamist ja parandamist. See kulutõhus lahendus võib pikendada teie vooliku eluiga mitme hooaja võrra. Ärge jätke tähelepanuta meie 1/2'' ja 3/4'' kiirühendusi, millel on peatamisfunktsioon, mis parandab voolikute kasutamist pihustite ja pritsmetega ning vähendab veekadu. Neile, kes hindavad uuenduslikke ja kasutajasõbralikke tööriistu, on ERGO 3-ühes nurga all olev keermeliitmik emasühendusega hädavajalik. See takistab vooliku keerutamist kastmise ajal, vältides sellega võimalikku kahju. Kui kasutate kaasaskantavat voolikurulli, kaaluge meie voolikuühenduste komplekti kaasaskantavatele rullidele ja kärudele. See tagab veeta allika lihtsa ühendamise ja parandab teie niisutuskogemust.

Kõik meie kollektsiooni kuuluvad ühendused ja voolikute otsad on valmistatud roostevabast terasest ja äärmiselt vastupidavast ABS-plastikust. Oleme uhked, et pakume laia valikut kvaliteetseid tooteid mõistliku hinnaga. Tellige parimad CELLFAST kiirühendused ja voolikute otsad kiiresti ja mugavalt veebis.