• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Pļaušanas līnijas

Mūsu dārza veikalā pieejamie pļaušanas līnijas priecē ar izcilu izturību un nevienādu cenu un kvalitātes attiecību. Jūs varat tās iegādāties šeit ar pieejamu piegādi uz mājām - viss, kas jums jādara, ir izvēlēties pareizo izmēru un pievienot produktu grozam. Vienkāršāk nevarētu būt!

Ja vēlaties retāk mainīt savu pļaušanas līniju, "Kvadrātveida 3 mm Zāģēšanas līnija - 15 m" pilnībā apmierinās jūsu prasības. To varat izmantot gan ar benzīna, gan elektriskiem zāģiem. Mēs piedāvājam arī 2,4 mm kvadrātveida pļaušanas līniju un apaļu 3 mm pļaušanas līniju 10 metru iepakojumos. Mūsu pļaušanas līnijas benzīna pļaušanas līnijām ir izturīgas, asas un elastīgas. Tās neslīd pat tad, kad tiek griezti dīgzējoši augs ar koksniem stumbriem. Šie produkti vienmēr nodrošina efektīvu, tīru un ātru griezumu. Lai piedāvātu jums profesionālu kvalitāti, visi mūsu veikalā pieejamie produkti nāk no atzītiem partneriem, ar kuriem sadarbojamies jau vairākus gadus. Pasūtiet izcilas pļaušanas līnijas par cenu, kuru var atļauties ikviens!

Mēs nepārtraukti paplašinām savu klāstu, ņemot vērā mūsu klientu vēlmes un pieprasījumu. Sekojiet mūsu jaunākajiem piedāvājumiem, lai uzzinātu par jaunajiem pievienojumiem Dārza instrumentu nodaļā. Izmantot īpašos piedāvājumus, izpārdošanas un atlaidi pastāvīgajiem klientiem. Ar mūsu produktiem dārza kopšana kļūst vieglāka, ekonomiskāka un apmierinošāka - pārliecinieties pats!