• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Pļaušanas līnijas

Pļaušanas līnijas, kas pieejamas mūsu dārza veikalā, priecē ar izcilu izturību un nepārspējamu cenas un kvalitātes attiecību. Jūs tos nopirksit ar pieņemamu cenu piegādi mājās - viss, kas jums jādara, ir izvēlēties pareizo izmēru un pievienot produktu grozam. Tas nevarētu būt nekas vienkāršāks!

Ja vēlaties mainīt pļaušanas līniju retāk, kvadrātveida 3 mm zāles pļāvēja līnija - 15 m - atbildīs jūsu prasībām. Jūs to varat izmantot ar degšanas darbināmām un elektriskām zāles šķērēm. Mēs piedāvājam arī 2,4 mm kvadrātveida pļaušanas līniju un apaļo 3 mm pļaušanas līniju 10 m iepakojumos. Mūsu zāles pļāvēja līnijas, kuras darbina ar degšanu darbināmi zāles pļāvēji, ir spēcīgas, asas un elastīgas. Tie nenobriest pat griežot nezāles ar piesātinātiem kātiem. Šie izstrādājumi vienmēr nodrošina efektīvu, tīru, ātru griešanu. Lai nodrošinātu jūs ar profesionālu kvalitāti, visi produkti, kas šeit pieejami mūsu dārza veikalā, nāk no pazīstamiem partneriem, ar kuriem mēs sadarbojamies gadiem ilgi. Pasūtiet lieliskas pļaušanas līnijas par cenām, kuras ikviens var atļauties!

Mēs pastāvīgi paplašinām sortimentu atbilstoši klientu vēlmēm un pieprasījumiem. Sekojiet līdzi mūsu jaunākajiem piedāvājumiem, lai uzzinātu par dārza instrumentu nodaļas jaunpienācējiem. Izmantojiet īpašo piedāvājumu, pārdošanas un atlaižu priekšrocības pastāvīgajiem klientiem. Rūpējoties par savu dārzu, tas kļūs vieglāk, lētāk un apmierinās mūsu produktus - pārliecinieties paši!