• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Niitmisliinid

Meie aiaäris saadaval olevad niidujooned võluvad suurepärase vastupidavuse ja hind-kvaliteedi suhte poolest, mida pole võimalik ületada. Saate need endale soetada siit koos taskukohase kodukohaletoimetamisega - kõik, mida peate tegema, on õige suuruse valimine ja toote ostukorvi lisamine. Lihtsamaks ei saa minna!

Kui soovite oma niidujoont harvemini vahetada, rahuldab Teie nõudmisi Ruut 3 mm Murutrimmeri joon - 15 m. Seda saab kasutada nii bensiini- kui ka elektriliste murutrimmeritega. Pakume ka 2,4 mm ruudukujulist niidujoont ja ümmargust 3 mm niidujoont 10 meetri pakendites. Meie bensiinimootoriga murutrimmerite jaoks mõeldud niidujooned on tugevad, teravad ja elastsed. Need ei kulu isegi siis, kui lõigatakse puitunud vartega umbrohtu. Need tooted tagavad alati efektiivse, puhta ja kiire lõike. Professionaalse kvaliteedi tagamiseks pärinevad kõik meie aiaäris saadaval olevad tooted tunnustatud partneritelt, kellega oleme juba mitu aastat koostööd teinud. Tellige suurepärased niidujooned hindadega, mida saavad endale lubada kõik!

Laiendame pidevalt oma valikut vastavalt klientide soovidele ja nõudmistele. Jälgige meie viimaseid pakkumisi, et leida uusimad lisandid Aiavahendite osakonnas. Kasutage ära eripakkumisi, sooduspakkumisi ja allahindlusi püsiklientidele. Aia hooldamine muutub meie toodetega lihtsamaks, odavamaks ja rahuldustpakkuvamaks - veenduge ise!