• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Pjovimo laidai / žoliapjovių laidai

Mūsų sodo parduotuvėje prieinamos pjovimo linijos žavi puikia ištverme ir nepaprastu kainos ir kokybės santykiu. Jas galite įsigyti su prieinama pristatymu į namus čia - viskas, ką turite padaryti, tai pasirinkti tinkamą dydį ir pridėti produktą į krepšelį. Tai negali būti lengviau!

Jeigu norite rečiau keisti pjovimo liniją, Keturkampė 3 mm Žoliapjovės linija - 15 m atitiks jūsų poreikius. Ją galite naudoti tiek su benzininėmis, tiek su elektrinėmis žoliapjovėmis. Taip pat siūlome 2,4 mm keturkampę pjovimo liniją ir apvalią 3 mm pjovimo liniją 10 metrų paketuose. Mūsų pjovimo linijos benzininėms žoliapjovėms yra stiprios, aštrios ir elastingos. Jos neišdirba netgi pjovimo medžių šakelėms. Šie produktai visada užtikrina efektyvų, švarų ir greitą pjovimą. Siekiant suteikti jums profesionalią kokybę, visi mūsų parduotuvėje prieinami produktai yra iš garsiai žinomų partnerių, su kuriais bendradarbiaujame daugelį metų. Užsisakykite puikias pjovimo linijas už kainas, kurias gali leisti visi!

Nuolat plečiame savo asortimentą, atsižvelgdami į klientų norus ir užklausas. Sekite naujausias pasiūlymus, kad atrastumėte naujausius pridėjimus skirsnio Daržo įrankiai. Pasinaudokite specialiomis pasiūlymimis, pardavimais ir nuolaidomis nuolatiniam klientui. Rūpintis savo sodu su mūsų produktais tampa lengviau, ekonomiškiau ir tenkinančiai - įsitikinkite patys!