Çapalar, Hollandalı Çapalar ve Pençeler

Çapalar, Hollanda çapalar ve Pençeler departmanı, çapalama, yabani otları temizleme ve toprağı havalandırma gibi temel bitki bakımı önlemlerini gerçekleştirmek için gerekli araçları kapsar. İyi ayarlanmış, dengeli, keskinleştirilmiş bir kafaya sahip yüksek kaliteli bir çapa, sıralar arasındaki toprağı gevşetir ve ayıklayacaktır basit, hoş bir iş. Pençeler, yırtılma riski olmadan bitkiler arasındaki toprağı gevşetmenizi ve havalandırmanızı sağlar. Sizin için hazırladıklarımıza bir göz atın ve ihtiyaçlarınıza uygun yüksek kaliteli bahçe aletleri seçin!

Her bahçe sahibinin sağlam, sağlam bir tırmığı olmalıdır. CELLFAST'ın ERGO tırmığı, saplı iki taraflı sertleştirilmiş 16 cm tırmık ve saplı 18 cm'lik tek taraflı çapa, bahçe mağazamızda sizi bekliyor. Çelik, vernikli kafalar mekanik hasara karşı dayanıklı, dayanıklı ve keskinleştirilmiş, bu nedenle onları çok fazla güç kullanmadan sert toprağa sürdürebilirsiniz. Hafif ahşap kulplar, aletlerle kolayca manevra yapmanızı ve yüksek çalışma konforu sağlar. Küçük el çapa PASTEL CELLFAST (farklı renklerde mevcuttur), Fiskars'tan Katı El çapa veya KARD'tan 55 cm saplı 12 cm çapa sipariş ederek daha fazla hassasiyet gerektiren işler gerçekleştirin. Sınırlara, kaya bahçelerine ve zor erişilebilir yerlerde büyüyen yabani otları çıkarmak için bazı aksesuarlara ihtiyacınız varsa, 80 cm uzunluğunda bir sapa sahip "Claws" kültivatörü, Fiskars'dan 3 uçlu QuikFit kültivatörü veya küçük QuikFit kültivatörü satın alın aynı üreticiden. Bu küçük ayıklama ve sürtünme araçları, çevrimiçi mağazamızda son derece rekabetçi fiyatlarla mevcuttur.

Daha fazla bilmek ister misiniz? Ürün resmine tıklayın ve açıklamayı okuyun. Teknik özellikler ve kafa ve kol ölçümleri dahil gerekli tüm bilgileri burada bulabilirsiniz. Üstün kalite garantisi ile sipariş verin ve satın alın. En iyi yerli ve yabancı üreticilerin çapaları, Hollandalı çapalar ve pençeleri rekabetçi fiyatlarla sizin için mevcuttur. Bu fırsatı kaçırmayın, rahat çevrimiçi alışverişten yararlanın ve yeni sezon cephaneliğiyle bahçe sezonuna başlayın!