• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Kapliai, olandų kapliai ir įnagiai

Sveiki atvykę į mūsų "Kastuvai, Olandiški Kastuvai ir Nagai" skyrių, kuriame rasite būtinus įrankius pagrindinėms augalų priežiūros užduotims, tokios kaip ravėjimas, piktžolių šalinimas ir dirvos aeravimas. Mūsų aukštos kokybės kastuvai, su jų gerai subalansuotomis, pagaląstomis galvomis, palengvina dirvos atpalaidavimą ir piktžolių šalinimą eilučių tarpais, darant šiuos darbus nesudėtingus ir malonius. Mūsų nagai yra specialiai sukurti atpalaiduoti ir aeruoti dirvą nepažeidžiant jūsų augalų. Naršykite mūsų kolekcijoje ir pasirinkite sodo įrankius, kurie geriausiai atitinka jūsų poreikius!

Kiekvienam sodininkui reikia patikimo grėblio. Mūsų sodininkystės parduotuvėje siūlome patvarų ERGO grėblį iš CELLFAST, universalų dvipusį 16 cm grėblį su rankena ir 18 cm vienpusį kastuvą, kiekvieną suprojektuotą atlikti įvairias sodininkystės užduotis. Mūsų įrankiai turi plieno, dažytas galvas, atsparias mechaniniam pažeidimui, ir yra pakankamai aštrios įsiskverbti net į kietą dirvą su minimalia pastanga. Jų lengvos medinės rankenos užtikrina lengvą manevravimą ir komfortą naudojant. Dėl tikslesnių užduočių apsvarstykite Mažą Rankinį Kastuvą PASTEL CELLFAST (prieinamą įvairiose spalvose), tvirtą Rankinį Kastuvą iš Fiskars arba 12 cm kastuvą su 55 cm rankena iš KARD. Norėdami prižiūrėti pakraščius, akmeninius sodus ir šalinti piktžoles sunkiai prieinamose vietose, rekomenduojame „Nagų“ kultivatorių su 80 cm rankena, trišakį QuikFit kultivatorių iš Fiskars arba mažąjį QuikFit kultivatorių iš tos pačios gamintojo. Šie efektyvūs piktžolių šalinimo ir dirvos dirbimo įrankiai siūlomi neprilygstamomis kainomis mūsų internetinėje parduotuvėje.

Norite sužinoti daugiau? Spustelėkite ant produkto nuotraukos, kad perskaitytumėte jo pilną aprašymą, įskaitant technines specifikacijas ir galvos bei rankenos matmenis. Užsisakykite dabar su aukščiausios kokybės garantija. Mūsų "Kastuvai, Olandiški Kastuvai ir Nagai" skyrius siūlo aukščiausios klasės produktus iš gerai žinomų vietinių ir tarptautinių gamintojų, prieinamus konkurencingomis kainomis. Nepraleiskite šios galimybės patogiai apsipirkti internetu ir įsigykite pilną naujų sodininkystės įrankių rinkinį, kad pradėtumėte sodininkystės sezoną!

4.23
4.84
9.05
9.05
9.14
9.25
9.60
10.04
10.15
11.48