• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Kapliai, olandų kapliai ir įnagiai

Kaplių, olandiškų kaplių ir nagų skyrius apima įrankius, reikalingus pagrindinėms augalų priežiūros priemonėms atlikti, pavyzdžiui, kaupimą, ravėjimą ir dirvos vėdinimą. Aukštos kokybės kaplis su gerai išdėstyta, subalansuota, pagaląsta galva, dirvožemis tarp eilučių atslūgsta ir ravėjimas yra paprastas, malonus darbas. Nagai leidžia atsipalaiduoti ir aeruoti dirvą tarp augalų, nerizikuojant jų išrauti. Pažvelkite į tai, ką mes jums paruošėme, ir išsirinkite aukštos kokybės sodo įrankius, kurie atitiks jūsų poreikius!

Kiekvienas sodo savininkas turėtų turėti tvirtą, tvirtą grėblį. Mūsų sodo parduotuvėje jūsų laukia „CELLFAST“ ERGO grėblys, dvipusis grūdintas 16 cm grėblys su rankena ir 18 cm dydžio vienpusis kaplis su rankena. Plieninės, lakuotos galvos yra atsparios mechaniniams pažeidimams, yra patvarios ir paaštrintos, todėl jas galite nuvesti į kietą dirvą nenaudodami daug jėgos. Lengvos medinės rankenos leidžia lengvai manevruoti su įrankiais ir užtikrina aukštą darbo komfortą. Norėdami atlikti didesnio tikslumo reikalaujančias užduotis, užsisakykite mažąjį rankinį PASTEL CELLFAST (galima įsigyti skirtingų spalvų), tvirtą rankinį kultivatorių iš „Fiskars“ arba 12 cm kultivatorių su 55 cm rankena iš KARD. Jei jums reikia kokių nors priedų, skirtų prižiūrėti kraštus, alpinariumus ir pašalinti sunkiai prieinamose vietose augančias piktžoles, nusipirkite kultivatorių „Claws“ su 80 cm ilgio rankena, 3 šakų „QuikFit“ kultivatorių iš „Fiskars“ arba mažą „QuikFit“ kultivatorių. iš to paties gamintojo. Šiuos mažus ravėjimo ir valymo įrankius mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti už ypač konkurencingas kainas.

Ar norėtumėte sužinoti daugiau? Spustelėkite produkto atvaizdą ir perskaitykite aprašą. Ten rasite visą reikalingą informaciją, įskaitant technines specifikacijas ir galvos bei rankenos išmatavimus. Užsisakykite ir įsigykite su aukščiausios kokybės garantija. Geriausių vidaus ir užsienio gamintojų kapliai, olandiški kapliai ir nagai yra prieinami konkurencingomis kainomis. Nepraleiskite progos, pasinaudokite patogiais internetiniais apsipirkimais ir pradėkite sodininkystės sezoną su pilnu naujų priemonių arsenalu!