• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Kapļi, holandiešu kapļi un spīles

Laipni lūdzam mūsu "Kaplis, Holandiešu Kapļi un Nagi" nodaļā, kur atradīsiet būtiskus rīkus pamataugāļu kopšanas darbiem, piemēram, kapšanai, nezāļu ravēšanai un augsnes aerācijai. Mūsu augstas kvalitātes kapļi, ar to labi sabalansētajām, asinātajām galvām, padara augsnes atslābināšanu un nezāļu ravēšanu starp rindām bez piepūles un patīkamu. Mūsu nagi ir īpaši izstrādāti, lai atslābinātu un aerētu augsni, nesabojājot jūsu augus. Iepazīstieties ar mūsu kolekciju un izvēlieties dārza rīkus, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām!

Katram dārzniekam ir nepieciešams uzticams grābeklis. Mūsu dārza veikalā piedāvājam izturīgu ERGO grābekli no CELLFAST, universālu divpusēju 16 cm grābekli ar rokturi un 18 cm vienpusēju kapli, katra no tiem paredzēta dažādiem dārza darbiem. Mūsu rīki ir aprīkoti ar tērauda, lakotām galvām, kas ir izturīgas pret mehāniskiem bojājumiem un pietiekami asas, lai iekļūtu pat cieta augsne ar minimālu piepūli. To vieglās koka rokturi nodrošina vieglu manevrēšanu un komfortu lietošanas laikā. Precīzākiem darbiem apsveriet Mazo Rokas Kapli PASTEL CELLFAST (pieejama dažādās krāsās), izturīgo Rokas Kapli no Fiskars vai 12 cm kapli ar 55 cm rokturi no KARD. Lai kopētu apmales, akmeņu dārzus un novāktu nezāles grūti pieejamās vietās, iesakām "Nagu" kultivatoru ar 80 cm rokturi, trīszaru QuikFit kultivatoru no Fiskars vai mazo QuikFit kultivatoru no tās pašas zīmola. Šie efektīvie nezāļu ravēšanas un augsnes apstrādes rīki ir pieejami par nepārspējamām cenām mūsu interneta veikalā.

Vai vēlaties uzzināt vairāk? Noklikšķiniet uz produkta attēla, lai izlasītu tā pilnu aprakstu, ieskaitot tehniskās specifikācijas un galvas un roktura izmērus. Pasūtiet tagad ar augstākās kvalitātes garantiju. Mūsu "Kaplis, Holandiešu Kapļi un Nagi" nodaļā ir pieejami augstākās klases produkti no pazīstamiem vietējiem un starptautiskiem ražotājiem par konkurētspējīgām cenām. Neizlaidiet šo iespēju ērti iepirkties tiešsaistē un aprīkojieties ar pilnu jaunu dārza rīku komplektu, lai sāktu dārza sezonu!