• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Kapid, Hollandi kõplad ja küünised

Tere tulemast meie "Kõblad, Hollandi Kõblad ja Küünised" osakonda, kus leiate olulised tööriistad põhilisteks taimehooldustöödeks nagu kobestamine, rohimine ja mulla õhutamine. Meie kvaliteetsed kõblad, nende hästi tasakaalustatud ja teritatud peadega, muudavad mulla kobestamise ja ridade vahel rohimise vaevatuks ja nauditavaks. Meie küünised on spetsiaalselt loodud mulla lõdvendamiseks ja õhutamiseks ilma taimi kahjustamata. Tutvuge meie kollektsiooniga ja valige aiatööriistad, mis vastavad kõige paremini teie vajadustele!

Igal aednikul peaks olema usaldusväärne reha. Meie aianduspoes pakume vastupidavat ERGO reha firmalt CELLFAST, mitmekülgset kahepoolset 16 cm reha käepidemega ja 18 cm ühepoolset kõblat, igaüks neist on mõeldud erinevateks aiandustöödeks. Meie tööriistadel on terasest, lakitud pead, mis on vastupidavad mehaanilistele kahjustustele ja piisavalt teravad, et tungida ka kõvasse mulda minimaalse jõupingutusega. Nende kerge puidust käepide tagab hõlpsa manööverdamise ja kasutusmugavuse. Täpsemate tööde jaoks kaaluge väikest käsi kõblat PASTEL CELLFAST (saadaval erinevates värvides), tugevat käsi kõblat firmalt Fiskars või 12 cm kõblat 55 cm käepidemega firmalt KARD. Servade hooldamiseks, kiviktaimlates ja raskesti ligipääsetavates kohtades umbrohu eemaldamiseks soovitame "Küüniste" kultivaatorit 80 cm käepidemega, kolmeharulist QuikFit kultivaatorit firmalt Fiskars või väikest QuikFit kultivaatorit samalt tootjalt. Need tõhusad umbrohutõrje- ja mullatöötlemisriistad on saadaval konkurentsivõimeliste hindadega meie veebipoes.

Kas soovite rohkem teada? Klõpsake toote pildil, et lugeda selle täielikku kirjeldust, sealhulgas tehnilisi spetsifikatsioone ja pea- ja käepideme mõõtmeid. Tellige nüüd koos esmaklassilise kvaliteedigarantiiga. Meie "Kõblad, Hollandi Kõblad ja Küünised" osakonnas on saadaval tipptasemel tooted tuntud kodu- ja välismaistelt tootjatelt konkurentsivõimeliste hindadega. Ärge jätke kasutamata võimalust mugavaks veebipoodlemiseks ja varustage end täieliku uute aiandustööriistade komplektiga, et alustada aiandushooaega!