• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Sizala auklas

Sizāla auklas ir mūsu piedāvājums prasīgiem klientiem. Tās ir ārkārtīgi izturīgas, spēj izturēt ievērojamas slodzes un izceļas ar izcilu pretestību pret griešanu un mehāniskiem bojājumiem. Ja meklējat dabisku, izturīgu auklu, šajā sadaļā atradīsiet ideālu produktu.

Sizāla šķiedra tiek iegūta no tropiskā auga un agavu šķirnes (Agave sisalana). Tās izturība ir priekšnoteikums paklājiņu, maisiņu, kaķu koku un dažāda biezuma auklu un virvju ražošanai. Mūsu tiešsaistes dārza veikalā jūs varat iegādāties dabisku sizāla auklu mājas un dārza lietošanai. Ja meklējat videi draudzīgu materiālu tomātu vai pupiņu dzinumu sasaistīšanai, pasūtiet Greenmill 60 metru sizāla auklu par ļoti pievilcīgu cenu. Tā kalpos jums gan zem seguma, gan atklātās robežās, jo sizāla šķiedra ir noturīga pret mitrumu un saules gaismu. Jums ir nepieciešams lielāks kamols? Izvēlieties 200 metru sizāla auklu un vienmēr turiet rokā stipru, izturīgu sasaistes materiālu.

Mēs mudinām regulāri pārlūkot mūsu sortimentu. Piedāvājam plašu dabisko un plastmasas auklu izvēli – apskatiet tuvāk un pārliecinieties pats. Pieņemamas cenas un augstākā kvalitāte ir mūsu firmas zīme. Mēs piedāvājam arī bezmaksas piegādi! Pārbaudiet bezmaksas piegādes nosacījumus un veiciet ātru, izdevīgu un apmierinošu pirkumu. Tiksimies mūsu veikalā!