• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Sizala auklas

Sizala auklas ir mūsu priekšlikums prasīgiem klientiem. Tie ir īpaši izturīgi, var izturēt ievērojamas kravas un izceļas ar izcilu izturību pret nobīdi un mehāniskiem bojājumiem. Ja jūs meklējat dabīgu, izturīgu vadu, šajā sadaļā atradīsit savu ideālo produktu.

Sizala šķiedra tiek iegūta no tropisko augu un agaves šķirnes ( Agave sisalana ). Tā izturība nosaka to paklāju, somu, kaķu koku un dažāda biezuma auklu un virvju ražošanai. Mūsu tiešsaistes dārza veikalā jūs nopirksit dabisko sizala auklu lietošanai mājās un dārzā. Ja jūs meklējat videi draudzīgu materiālu, lai sasaistītu tomātu vai būtu dzinumus, pasūtiet Greenmill 60 m sizala auklu, kas pieejama par ļoti pieņemamu cenu. Tas kalpos jums gan zem vākiem, gan pie brīvdabas robežām, jo sizala šķiedra ir izturīga pret mitrumu un saules gaismu. Vai jums nepieciešama lielāka hank? Izvēlieties 200 m Sizala auklu, un vienmēr pa rokai ir stiprs, izturīgs saistošs materiāls.

Mēs aicinām jūs regulāri pārlūkot mūsu sortimentu. Mēs piedāvājam plašu dabisko un plastmasas auklu izvēli - apskatiet un apskatiet paši. Pieejamas cenas un augstākā kvalitāte ir mūsu preču zīmes. Mēs arī pievienojam maisījumam bezmaksas piegādi! Iepazīstieties ar bezmaksas piegādes noteikumiem un veiciet ātru, rentablu un apmierinošu pirkumu. Tiksimies mūsu veikalā!