• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Sizalinės virvės

Sizaliniai virvės yra mūsų pasiūlymas reikliems klientams. Jie yra itin atsparūs, gali pakelti reikšmingas apkrovas ir išsiskiria išskirtiniu atsparumu pjaustymui bei mechaninei žalai. Jei ieškote natūralaus, atsparaus virvės, šiame skyriuje rasite idealų produktą.

Sizalo pluoštas yra gaunamas iš tropinio augalo ir agavės rūšies (Agave sisalana). Jo atsparumas leidžia naudoti sizalo pluoštą kilimėliams, krepšiams, katėms skirtiems medžiams bei įvairaus storio virvėms ir lynams gaminti. Mūsų internetinėje sodo prekių parduotuvėje galite įsigyti natūralaus sizalo virvės namų ir sodo reikmėms. Jei ieškote ekologiškos medžiagos, skirtos pomidorų ar pupų ūglių rišimui, užsisakykite Greenmill 60 metrų sizalo virvės, kurią siūlome labai patrauklioje kainoje. Ji tarnaus jums tiek po stogu, tiek atvirame ore, nes sizalo pluoštas atsparus drėgmei ir saulės šviesai. Jums reikia didesnio ritinio? Pasirinkite 200 metrų sizalo virvę ir visada turėkite po ranka stiprų, patvarų rišimo medžiagą.

Skatiname reguliariai peržiūrėti mūsų asortimentą. Siūlome platų natūralių ir plastikinių virvių pasirinkimą – pažiūrėkite atidžiau ir įsitikinkite patys. Prieinamos kainos ir aukšta kokybė yra mūsų prekės ženklas. Taip pat siūlome nemokamą pristatymą! Patikrinkite nemokamo pristatymo sąlygas ir atlikite greitą, ekonomiškai efektyvų ir patenkinantį pirkimą. Susitikime mūsų parduotuvėje!