• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Sizalinės virvės

Sizalinės virvės yra mūsų pasiūlymas reikliems klientams. Jie yra ypač patvarūs, gali išlaikyti didelę apkrovą ir išsiskiria išskirtiniu atsparumu dilimui ir mechaniniams pažeidimams. Jei ieškote natūralaus, didelio galingumo laido, idealų produktą rasite šiame skyriuje.

Sizalio pluoštas yra iš tropinių augalų ir agavos veislės ( Agave sisalana ). Ilgaamžiškumas lemia tai, kad jis gamina įvairaus storio kilimėlius, krepšius, kačių medžius, virves ir virves. Mūsų internetinėje sodo parduotuvėje nusipirksite natūralaus sizalio virvelių namams ir sodui. Jei ieškote ekologiškos medžiagos pomidorams susieti ar buvo ūglių, užsisakykite „Greenmill“ 60 m sizalio virvę, kurią galite įsigyti už labai prieinamą kainą. Jis tarnaus jums tiek po dangčiais, tiek prie sienų po atviru dangumi, nes sizalio pluoštas yra atsparus drėgmei ir saulės spinduliams. Ar jums reikia didesnio hank? Pasirinkite 200 m ilgio „Sisal“ virvę ir visada turėkite stiprią, patvarią rišamąją medžiagą.

Mes rekomenduojame reguliariai naršyti mūsų asortimente. Mes siūlome platų natūralių ir plastikinių virvių pasirinkimą - įsigilinkite ir pasižiūrėkite. Prieinamos kainos ir aukščiausia kokybė yra mūsų prekės ženklai. Taip pat į mišinį pridedame nemokamą pristatymą! Peržiūrėkite nemokamo pristatymo sąlygas ir įsigykite greitą, ekonomišką ir patenkinamą pirkinį. Susitiksime mūsų parduotuvėje!