• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Sisal nöörid

Sisal-nöörid on meie ettepanek nõudlikele klientidele. Need on eriti vastupidavad, taluvad märkimisväärset koormust ja eristuvad erakordse vastupidavuse tõttu nihetest ja mehaanilistest kahjustustest. Kui otsite looduslikku ja vastupidavat nööri, leiate selle jaotise oma ideaalse toote.

Sisalakiu võidetakse troopiliste taimede ja agaavisordi ( Agave sisalana ) seest. Selle vastupidavus eeldab seda erineva paksusega mattide, kottide, kassipuude ning nööride ja köite tootmiseks. Meie veebipõhisest aiakauplusest saate osta naturaalset sisalist nööri nii kodu kui ka aia jaoks. Kui otsite tomati sidumiseks keskkonnasõbralikku materjali või olete olnud võrsed, tellige Greenmilli 60-m sisalist nööri, mis on saadaval väga soodsa hinnaga. See teenindab teid nii katete all kui ka vabas õhus, kuna sisalikikiud on niiskuse ja päikesevalguse suhtes vastupidav. Kas vajate suuremat hankijat? Valige 200 m Sisali nöör ja teil on alati käepärast tugev, vastupidav köitematerjal.

Soovitame teil meie sortimenti regulaarselt sirvida. Pakume laia valikut looduslikke ja plastist nööre - uurige lähemalt ja vaadake ise. Taskukohane hind ja esmaklassiline kvaliteet on meie kaubamärgid. Lisame segule ka tasuta kohaletoimetamise! Tutvuge tasuta kohaletoimetamise tingimustega ja tehke kiire, kulutõhus ja rahuldav ost. Kohtume meie poes!