• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Sisal nöörid

Sisalnöörid on meie pakkumine nõudlikele klientidele. Nad on väga vastupidavad, suudavad taluda olulisi koormusi ja paistavad silma erakordse lõike- ja mehaanilise kahjustuse vastupanuvõimega. Kui otsite looduslikku, vastupidavat nööri, leiate oma ideaalse toote just siit jaotisest.

Sisalkiud saadakse troopilisest taime- ja agaaviliigist (Agave sisalana). Selle vastupidavus eeldab mattide, kottide, kassipuude ning erineva paksusega nööride ja köite tootmist. Meie veebipõhises aianduspoes saate osta looduslikku sisalnööri kodu- ja aia kasutamiseks. Kui otsite keskkonnasõbralikku materjali tomati- või oavõrsete sidumiseks, tellige Greenmill 60-meetrine sisalnöör, mis on saadaval väga soodsate hinnaga. See teenib teid nii katuse all kui ka õues, sest sisalkiud on niiskusele ja päikesevalgusele vastupidav. Kas vajate suuremat kerit? Valige 200-meetrine sisalnöör ja teil on alati käepärast tugev, vastupidav sidumismaterjal.

Julgustame teid regulaarselt läbi vaatama meie sortimenti. Pakume laia valikut looduslikke ja plastikust nööre – vaadake lähemalt ja veenduge ise. Taskukohased hinnad ja esmaklassiline kvaliteet on meie kaubamärgid. Me pakume ka tasuta kohaletoimetamist! Vaadake tasuta kohaletoimetamise tingimusi ja sooritage kiire, kulutõhus ja rahuldust pakkuv ost. Kohtumiseni meie poes!