Eksen

Bahçecilik araçlarımızın zengin teklifi, küçük inşaat ve toplama işleri için ideal olan küçük hafif aletlerden, odun kesmeye en uygun güçlü yarma eksenlerine kadar çeşitli ebatlardaki eksenleri içerir. Seçimimize göz atın ve yüksek sınıf bir balta için bir servet harcamak zorunda olmadığınızı görün!

Bahçe ve ev kullanımı için hafif bir genel amaçlı baltaya ihtiyacınız varsa, CELLFAST'tan 0.6 kg / 26 cm'lik ERGO evrensel baltasına yatırım yapın. Daha büyük bir modelle ilgileniyorsanız, ERGO evrensel baltasını 1.1 kg / 43 cm veya 1.6 kg / 61.5 cm kontrol edin. İndüksiyonla sertleştirilmiş çelikten yapılmış ve cam elyaf ile güçlendirilmiş bir sap, verimli ve güvenli çalışmayı garanti eder. Bir ağaç düşmek veya yakacak odun kesmek için tesis ederseniz, süper güçlü ERGO Yarma baltası - CELLFAST'tan 1.2 kg / 45 cm ve aynı ürün serisinden daha büyük modeller (1.6 kg / 61.5 cm, 2.5 kg / 64 cm ve 2.7 kg / 93 cm). M'den XL'ye kadar farklı boyutlarda mevcut olan Fiskars bölme eksenlerimize de göz atın. En büyükleri, çapı 30 cm'yi aşan gövdeleri doğramak için tasarlanmıştır. Sağlam, dayanıklıdır ve ağır hizmet kullanımından sonra bile yıpranmazlar. Sunduğumuz tüm bahçe aletleri, yıllardır piyasada bulunan tanınmış, pazar lideri markaların orijinal ürünleridir. Üstün kaliteyi sadece mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Ücretsiz eve teslim ile Fiskars ve CELLFAST eksenlerini rekabetçi fiyatlarla sipariş edin. Ve her zaman yüksek kaliteli bahçe aletlerinin iş konforunuza, sağlığınıza ve güvenliğinize karlı bir yatırım olduğunu unutmayın. Bu tür araçları, ev bütçenizi riske atmadan çevrimiçi mağazamızda bulabilirsiniz. Bizi deneyin!