• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Cirvji

Mūsu bagātā dārza instrumentu izvēle ietver, protams, dažādu izmēru cirvjus. Sākot no kompaktiem, viegliem instrumentiem, kas lieliski piemēroti mazākiem celtniecības un sakopšanas darbiem, līdz izturīgiem cirvjiem, kas pilnībā piemēroti malkas šķelšanai, mums ir tas, kas jums vajadzīgs. Pārlūkojiet mūsu sortimentu un atklājiet, ka augstākās klases cirvja iegūšana nemaz neprasa jūsu kabatas iztukšošanu!

Ja vēlaties daudzfunkcionālu, vieglu cirvi, kas piemērota gan dārza, gan mājas darbiem, apsvērt CELLFAST ERGO universālo cirvi, kas sver 0,6 kg un ir 26 cm garš. Ja meklējat lielāku izmēru, ERGO universālo cirvi var iegādāties arī 1,1 kg/43 cm un 1,6 kg/61,5 cm variantos. Ar indukcijas cieta tērauda asi un ar stikla šķiedru pastiprinātu rokturi šie cirvji nodrošina efektīvu un drošu lietošanu. Plānojat koku nolaušanu vai malkas šķelšanu? Impozants CELLFAST ERGO šķelšanas cirvis - sver 1,2 kg un ir 45 cm garš - kopā ar lielākajiem modeļiem tajā pašā sērijā (1,6 kg/61,5 cm, 2,5 kg/64 cm un 2,7 kg/93 cm) ir lieliski piemēroti šādai darbībai. Apsveriet arī mūsu Fiskars šķelšanas cirvjus, kuri pieejami no M līdz XL izmēram. Lielākie modeļi ir paredzēti kokiem ar diametru lielāku par 30 cm un nodrošina stabilu un izturīgu veiktspēju, kas iztur pat visprasīgākās uzdevumu vēlmes. Visi dārza instrumenti, ko mēs piedāvājam, ir autentiski produkti no pazīstamām, tirgus līderu zīmoliem ar ilgstošu klātbūtni nozarē. Mūsu veikals garantē tikai augstākās kvalitātes produktus.

Iegādājieties Fiskars un CELLFAST cirvjus par konkurences spējīgām cenām ar bezmaksas piegādi uz mājām. Atcerieties, ka augstas kvalitātes dārza instrumenti ir gudra ieguldījuma darba komfortā, veselībā un drošībā. Atrast šādus instrumentus mūsu tiešsaistes veikalā, neprasot pārlieku slodzi uz jūsu mājsaimniecības budžetu. Dodiet mums iespēju!