• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Ašys

Mūsų gausus sodo įrankių pasirinkimas, žinoma, apima skirtingo dydžio kirvius. Nuotoliniai, lengvi įrankiai, idealūs mažiems statybos ir tvarkymo darbams, iki stiprių kirvių, puikiai tinkamų medienos pjaustymui - mes turime viską, ko jums reikia. Tyrinėkite mūsų asortimentą ir sužinokite, kad aukščiausios klasės kirvio gavimas neprivalo ištuštinti jūsų piniginės!

Norint universalų, lengvą kirvį, tinkantį tiek sodininkystei, tiek namų ūkiui, apsvarstykite CELLFAST ERGO universalų kirvį, sveriantį 0,6 kg ir matuojantį 26 cm. Jei ieškote didesnio dydžio, ERGO universalus kirvis taip pat yra prieinamas 1,1 kg/43 cm ir 1,6 kg/61,5 cm variantais. Turėdami įkaitinto plieno keptuvę ir stiklo pluoštu sustiprintą rankeną, šie kirviai užtikrina efektyvų ir saugų naudojimą. Planuojate kirsti medį ar pjauti malkas? Įspūdingas CELLFAST ERGO skaldymo kirvis, sveriantis 1,2 kg ir matuojantis 45 cm, kartu su didesniais modeliais toje pačioje serijoje (1,6 kg/61,5 cm, 2,5 kg/64 cm ir 2,7 kg/93 cm), puikiai tinka šiam uždaviniui. Apsvarstykite taip pat mūsų Fiskars skaldymo kirvius, prieinamus nuo M iki XL dydžio. Didžiausi modeliai yra skirti pjauti stiebus, kurių skersmuo didesnis nei 30 cm, ir suteikia tvirtą ir patvarų našumą, kuris atlaiko net pačius reikalaujančius uždavinius. Visi mūsų sodo įrankiai yra autentiški garsiausių ir ilgametės patirties turinčių gamintojų produktai šioje pramonėje. Mūsų parduotuvė garantuoja tik premium kokybę.

Pirkite Fiskars ir CELLFAST kirvius konkurencingomis kainomis su nemokamu pristatymu į namus. Neužmirškite, kad aukštos kokybės sodo įrankiai yra protinga investicija į jūsų darbo komfortą, sveikatą ir saugumą. Raskite tokius įrankius mūsų internetinėje parduotuvėje, viską be jūsų šeimos biudžeto pernelyg apkrovimo. Suteikite mums galimybę!