• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Kirved

Meie rikkalik valik aiatööriistu hulka kuuluvad muidugi erineva suurusega kirved. Alates kompaktsetest, kerged tööriistadest, mis sobivad suurepäraselt väiksemate ehitus- ja koristustööde jaoks, kuni tugevate lõhkamiskirvedeni, mis on ideaalsed puidu lõikamiseks, oleme teid kaetud. Tutvuge meie valikuga ja avastage, et tipptasemel kirve hankimine ei pea tingimata teie rahakotti tühjendama!

Mitmekülgse, kerge kirve jaoks, mis sobib nii aia- kui ka majapidamistöödeks, kaaluge CELLFAST ERGO universaalset kirvest, mis kaalub 0,6 kg ja on 26 cm pikk. Kui otsite suuremat suurust, on ERGO universaalkirves saadaval ka variantides 1,1 kg/43 cm ja 1,6 kg/61,5 cm. Induktsioonkarastatud terasest tera ja klaaskiuga tugevdatud käepide tagavad nende kirvede tõhusa ja ohutu kasutamise. Kavatsete puu maha võtta või küttepuid lõigata? Muljetavaldav CELLFAST ERGO lõhkamiskirves - kaaludes 1,2 kg ja mõõtes 45 cm - koos suuremate mudelitega samast seeriast (1,6 kg/61,5 cm, 2,5 kg/64 cm ja 2,7 kg/93 cm) sobib selleks suurepäraselt. Kaaluge ka meie Fiskarsi lõhkamiskirveid, mis on saadaval suurustes M kuni XL. Suurimad mudelid on mõeldud puude lõikamiseks üle 30 cm läbimõõduga ja pakuvad kindlat ja vastupidavat jõudlust, mis talub isegi kõige nõudlikumaid ülesandeid. Kõik aiatööriistad, mida pakume, on tuntud ja turuliidrite autentsed tooted, millel on pikaajaline kogemus valdkonnas. Meie pood garanteerib ainult esmaklassilise kvaliteedi.

Ostke Fiskarsi ja CELLFASTi kirveid konkurentsivõimeliste hindadega ja tasuta kojutoimetamisega. Ärge unustage, et kvaliteetsed aiatööriistad on tark investeering teie töömugavusse, tervisesse ja ohutusse. Leidke sellised tööriistad meie veebipoest, ilma et see liigselt mõjutaks teie kodueelarvet. Andke meile võimalus!