Damıtma

Damıtma, birçok farklı ruhun üretiminde kullanılan bir işlemdir. Damıtma sayesinde - bileşenleri kaynatma ve yoğuşma yoluyla sıvı bir karışımdan ayırma işlemi - ekşi hale gelen alkolü “kurtarmanız” veya uygun şekilde hazırlanan şarabın gücünü arttırmanız mümkün olacaktır. Aynı zamanda suyu damıtır, örneğin buhar püskürtme uçlu ütülerde kullanmak için. Bu alt bölümde bu prosedürü nasıl verimli ve güvenli bir şekilde uygulayacağınızı öğreneceksiniz.

Damıtmayı başarılı bir şekilde gerçekleştirmek için yüksek sıcaklıkta ve değişen basınçta "hokkabazlık yapmalısınız". Bu karmaşık prosedür özel ekipman gerektirir. Mağazamızda ihtiyaç duyulan tüm mutfak eşyaları ve aksesuarlarla birlikte gelen yüksek kaliteli paslanmaz çelik damıtıcıları bulacaksınız. Bu profesyonel ekipman, herhangi bir alkol türünün damıtılması için en uygun koşulları ayarlamanızı sağlar. Daha fazlasını öğrenmek ister misin? Teklifimize bir göz atın ve Distillers alt bölümüne göz atın. Elbette Distiller tüpler seti gibi yedek parçaları uygun fiyata satın alacaksınız. Damıtılmış alkolün gücünü ve tadını korumak için, hava geçirmez Önceden geçirilmiş kapsüller gerekir. Mağazamızda mümkün olan en iyi fiyata onları satın alacak - bir göz atın!

Çevrimiçi alışveriş yapmanızı öneririz. Seçiminizi birinci sınıf mallardan yapın. Hızlı bir eve teslimat ile damıtıcı ve damıtıcı aksesuarları sipariş edin. Müşteri deneyimini mümkün olan en yüksek seviyede garanti ediyoruz - hobinizi bizimle seçin, sipariş edin ve tadını çıkarın!