• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Noad

Kõikvõimalikud noad, sealhulgas pookimis- ja silmailmadega terad, on asendamatud tarvikud igale aednikule. Meie kvaliteetsed terad on vastupidavad tuhmumisele ja hoolikalt profiiliga tagamaks efektiivset ja mugavat lõikamist. Tööriistad, mis on saadaval meie veebipõhises aiapoes selles osas, lihtsustavad tööd mitte ainult viljapuuaedades, vaid ka erinevates aiatöödes!

Kui otsite usaldusväärseid terasid mitmesuguste ülesannete jaoks, olete õiges kohas! Tellige meie Sirp käsitsi niitmiseks, mis on ideaalne umbrohu ja tiheda metsiku rohu kiireks eemaldamiseks, või 16-tolline Machete plastikust käepidemega, mis on hädavajalik ülekasvanud aianurkade puhastamiseks. Kaaluge Fiskarsi Billhook taskunuga - praktiline kokkupandav nuga laia teraga, mis on ideaalne kaasas kandmiseks. Neile, kellel on lillepeenrad või lilletest kaunistatud rõdud, on meie Fiskarsi Lillekäärid ideaalsed närbumas taimede korras hoidmiseks. Pakume ka laia valikut nuge ja terasid koduseks kasutamiseks. Väsinud tuhmuma kippuvatest nugadest? Proovige meie 12 cm Fiskarsi Functional Form tomatinuga ja käepärast 7 cm koorimisnuga laia, mugava käepidemega. Leidke need ja muud igapäevased aia- ja kodutarvikud soodsate hindadega siit!

Püsige kursis ja jälgige eripakkumisi – me püüame pidevalt pakkuda teile laia valikut praktilisi aiandustööriistu, laiendades pidevalt oma sortimenti. Kvaliteetsed noad, terad ja pookimisnoad juhtivatelt tootjatelt on kõik saadaval just selles aiapoes. Klõpsake, vaadake ja tellige – ostmine võtab siin vähem kui viis minutit!