• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Peiliai

Įvairių rūšių peiliai, įskaitant skiepijimo ir pumpuravimo ašmenis, yra būtini kiekvieno sodininko įrankiai. Mūsų aukštos kokybės ašmenys yra atsparūs nuobodumui ir kruopščiai suformuoti užtikrinant efektyvų ir patogų pjovimą. Įrankiai, prieinami šioje mūsų internetinės sodininkystės parduotuvės skiltyje, palengvins darbą ne tik vaisių soduose, bet ir įvairiose sodininkystės užduotyse!

Jei ieškote patikimų ašmenų daugybei užduočių, esate tinkamoje vietoje! Užsisakykite mūsų Pjautuvą rankiniam pjovimui, idealų greitam piktžolių ir tankių laukinių žolių krūmų šalinimui, arba 16 colių Mačetę su plastikine rankena, būtiną apleistų sodų kampų išvalymui. Apsvarstykite Fiskars "Billhook" kišeninį peilį - praktišką sulankstomą peilį su platiu ašmeniu, puikiai tinkantį nešioti su savimi. Tiems, kurie turi gėlių lysves arba balkonus, papuoštus gėlėmis, mūsų Fiskars gėlių žirklės yra idealios palaikyti tvarką tarp vystančių augalų. Taip pat siūlome platų namų naudojimo peilių ir ašmenų asortimentą. Ar jūsų peiliai nuobodžia? Išbandykite mūsų 12 cm Fiskars "Functional Form" pomidorų peilį ir patogų 7 cm lupimo peilį su placia, patogia rankena. Čia rasite šiuos ir kitus kasdienius sodui ir namams skirtus priedus už prieinamą kainą!

Likite informuoti ir ieškokite specialių pasiūlymų – nuolat siekiame jums pasiūlyti plačiausią praktiškų sodininkystės įrankių pasirinkimą, nuolat plečiant mūsų asortimentą. Aukštos kokybės peiliai, ašmenys ir skiepijimo peiliai iš pirmaujančių gamintojų yra visi prieinami būtent šioje sodininkystės parduotuvėje. Spauskite, peržiūrėkite ir užsisakykite – apsipirkimas čia užtrunka mažiau nei penkias minutes!