• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Naži

Visu veidu naži, ieskaitot potēšanas un acušanas asmeņus, ir neaizstājami aksesuāri katram dārzniekam. Mūsu premium kvalitātes asmens ir izturīgi pret nomocīšanu un rūpīgi profilēti, lai nodrošinātu efektīgu un ērtu griešanu. Instrumenti, kas pieejami šajā mūsu tiešsaistes dārza veikala sadaļā, atvieglos darbu ne tikai augļu dārzos, bet arī dažādos dārzkopības uzdevumos!

Ja meklējat uzticamus asmeņus daudziem uzdevumiem, esat nonākuši īstajā vietā! Pasūtiet mūsu Zāģi rokas pļaušanai, kas ir ideāli piemērots nezāļu un biezu meža zāles kūlām ātrai noņemšanai, vai 16 collu Mačeti ar plastmasas rokturi, kas ir būtiska pāraugušu dārza stūru iztīrīšanai. Apsveriet Fiskars Billhook kabatas nazi - praktisku salokāmu nazi ar platu asmens, kas ir lieliski piemērots līdzi nēsāšanai. Tiem, kam ir puķu dobes vai balkoni rotāti ar puķēm, mūsu Fiskars Puķu šķēres ir ideāli piemērotas kārtojuma uzturēšanai starp vīstošiem augiem. Mēs piedāvājam arī plašu mājas lietošanas nažu un asmens klāstu. Apnicis asmeņi, kas kļūst blāvi? Izmēģiniet mūsu 12 cm Fiskars Functional Form tomātu nazi un ērto 7 cm mizošanas nazi ar platu, ērtu rokturi. Atrast šos un citus ikdienas aksesuārus dārzam un mājai par pieņemamām cenām šeit!

Palieciet informēti un meklējiet īpašus piedāvājumus – mēs nepārtraukti cenšamies piedāvāt jums plašāko praktisko dārza rīku izvēli, pastāvīgi paplašinot mūsu sortimentu. Premium kvalitātes naži, asmeņi un potēšanas naži no vadošajiem ražotājiem ir pieejami tieši šajā dārza veikalā. Klikšķiniet, apskatiet un pasūtiet – iepirkšanās šeit aizņem mazāk nekā piecas minūtes!